Oferta na tani Xbox Game Pass Ultimate wciąż dostępna! 50 dni za jedyne 33,25 zł, 200 dni za 133 zł

Łowcy, 14 września pożegnaliśmy się z Xbox Live Gold, nie oznacza to jednak, że możliwość konwersji abonamentów, na której bazują wszystkie poradniki na tani Game Pass, została zablokowana. Wciąż istnieje szansa na to, żeby kupić abonament w niższej cenie. Jeśli jesteście aktywnymi subskrybentami Xbox Game Pass Ultimate możecie skorzystać ze świetnej promocji na przedłużenie usługi – 50 dni za jedyne 33,25 zł, ponad 6 miesięcy za 133 zł.

Aktualizacja #13

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

50 dni Xbox Game Pass Ultimate za 33,25 zł? Tak, dzięki konwersji XGP Core!

Podkreślamy, że z podanego sposobu skorzystać mogą wyłącznie aktywni subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate. Za 3 miesiące Xbox Live Gold (Xbox Game Pass Core) otrzymasz aż 50 dni XGP, używając karty podarunkowej na koncie z abonamentem Ultimate.

Najlepsze oferty na 3 miesiące Xbox Game Pass Core znajdziesz w naszym zestawieniu:

Otrzymany giftcard aktywuj na stronie redeem.microsoft.com, będąc zalogowany na konto z aktywnym XGP Ultimate. Dokładną instrukcję tego procesu znajdziesz w naszym poradniku: Jak aktywować kartę podarunkową w Xbox Store?

Ten sam sposób możesz wykorzystać wielokrotnie. Przykładowo – aktywując 4 x 3 miesiące XGP Core (Xbox Live Gold) otrzymasz 200 dni abonamentu XGP, co przełoży się na ponad 6,5 miesiąca Ultimate w cenie 133 zł!

Poniżej znajdziesz konwersję Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Core na XGP Ultimate z oficjalnej strony Microsoftu:

Konwersja XGP Core i XLG na XGPU

Jak kupić XGP Ultimate taniej jako nowy subskrybent?

Łowcy, wiemy, że nie każdy z Was jest aktywnym subskrybentem Game Passa. Przygotowaliśmy specjalny poradnik dla nowych użytkowników, który zawiera dokładne instrukcje jak zaoszczędzić na XGP Ultimate.

Co z konwersją Xbox Live Gold do Xbox Game Pass Ultimate po 14 września?

Mimo że 14 września żywot kończy Xbox Live Gold, konwersja subskrypcji do XGPU nadal będzie możliwa – karty podarunkowe dot. XLG, dostępne są w sprzedaży, nadal będzie można aktywować i przekonwertować na Xbox Game Pass Ultimate 🙂

Niestety ceny gift cardów XLG będą szybko rosnąć ze względu na spory popyt i malejącą podaż. Coraz więcej wskazuje jednak na to, że ich miejsce zajmą kody na Xbox Game Pass Core, oferowane w podobnych cenach.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.