playstation-plus-premium-extra-janusz-nosacz-facebook

PlayStation Plus tanio w PS Store dla nowych i wybranych powracających abonentów. 12 miesięcy PS+ Essential już od 104 zł!

Sony rozpoczęło specjalną promocję na PlayStation Plus, dzięki której osoby nie korzystające wcześniej z abonamentu (i wybrani powracający abonenci) mogą kupić wszystkie trzy progi – Essential, Extra i Premium – aż o 120 złotych taniej! Przez najbliższy tydzień otrzymacie 12 miesięcy PS+ Essential już za 104,34 zł.

PlayStation Plus taniej w PS Store dla nowych użytkowników

Promocja na subskrypcje PlayStation Plus w PlayStation Store:

Oferty trwają do 23 grudnia. Przeceny skierowane są do nowych subskrybentów, jednak niektórzy użytkownicy donoszą, że mogą skorzystać z promocji mimo tego, że mieli aktywnego Plusa jakiś czas temu.

Informację nadesłał Misza05. Dzięki!

Aktualizacja

Promocja na PlayStation Plus została przedłużona o trzy dni, do 23 grudnia.

Jak dodatkowo zaoszczędzić na abonamencie PlayStation Plus?

Dokonując płatności kartami podarunkowymi możecie obniżyć cenę PlayStation Plus jeszcze bardziej. Aktualnie doładowanie 100 PL kupicie najtaniej w Instant Gaming:

Wykorzystując wielokrotność doładowań z Kinguina ceny PS Plus prezentują się następująco:

Więcej promocji na doładowania 100 PLN do PS Store:

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.