playstation-plus-premium-extra-janusz-nosacz-facebook

Sprawdź jak kupić PlayStation Plus Premium tanio. Zapłać za roczną subskrypcję 430,50 zł zamiast 480 zł! (akt.)

Dzięki doładowaniom do PlayStation Store możecie zakupić abonament PlayStation Plus Premium tanio – zaoszczędzicie aż 50 zł 🙂 Dokonując płatności saldem z portfela PS Store obniżycie cenę rocznego planu PS+ Premium z 480 zł do 430,50 zł! Dodatkowo otrzymacie 20 PLN na kolejne zakupy.

Aktualizacja 20

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

12 miesięcy PlayStation Plus Premium taniej o 49,50 zł dzięki kartom podarunkowym PSN

Aby zakupić roczny PlayStation Plus Premium tanio postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Krok 1. Kup 5 doładowań 100 PLN w jednym z poniższych sklepów:

Np. za 5 doładowań portfela PlayStation zakupionych w Kinguinie zapłacicie 430,50 zł.

Krok 2. Wszystkie giftcardy aktywuj na PlayStation Store. Po zalogowaniu na konto PS Store w przeglądarce internetowej kliknij na avatar (prawy górny róg strony), a następnie Wykorzystaj kod.

Konto użytkownika PlayStation Store

Krok 3. Wybierz roczny abonament PS+ Premium (480 zł) w PlayStation Store i sfinalizuj transakcję wykorzystując saldo portfela. Ostateczna cena PlayStation Plus Premium wyniesie 430,50 zł, zamiast 480 zł. Dodatkowo na koncie pozostanie Ci 20 PLN na kolejne zakupy w Sklepie PlayStation. 🙂

Jak zaoszczędzić na kowersji PS+ Essential do Premium

Jeśli jesteś aktywnym subskrybentem Essential pamiętać, że konwersję konta na wyższy plan, np. Premium również możesz opłacić korzystając z tanich doładowań 100 PLN w Instant Gaming.


Tani PlayStation Plus Extra, przy zakupie giftcardami PS Store

Identycznym sposobem możesz zaoszczędzić na PlayStation Plus Extra (oraz Essential). Zamiast pięciu kart podarunkowych PSN, kup… cztery. Pozostałe kroki wyglądają tak samo. 4 doładowania 100 PLN obniżą cenę PS+ Extra z 400 zł do 344,40 zł.

Krok 1. Kup 4 doładowania PS Store:

Przykładowo, za 4 giftcardy PSN w sklepie Kinguinie zapłacicie 344,40 zł.

Krok 2. W PlayStation Store aktywuj wszystkie karty podarunkowe – będąc zalogowanym na w Sklepie w przeglądarce internetowej kliknij na avatar w prawym górnym rógu, po czym kliknij w przycisk Wykorzystaj kod.

Konto użytkownika PlayStation Store

Krok 3. Przejdź na stronę PlayStation Store i wybierz roczny plan PS+ Extra w cenie 400 zł. Dokończ transakcję, wybierając jako metodę płatności saldo z portfela PS Store. Cena 12 miesięcy PlayStation Plus Extra wyniesie ostatecznie 344,40 zł, zamiast 400 zł.


Łowcy, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o abonamencie PlayStation Plus Premium, Extra i Essential zerknijcie do tego artykułu, gdzie oprócz wszystkich najważniejszych informacji zamieściliśmy również pełną listę gier dostępnych w ramach tych usług w Polsce.

Jak podoba Wam się polska cena PS Plus Premium? Skorzystacie z naszego poradnika na tani PS+?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.