Solasta: Crown of the Magister na konsole od dziś w Xbox Game Pass

Dość nieoczekiwanie, w dniu premiery edycji konsolowej, w usłudze Xbox Game Pass zadebiutowała gra Solasta: Crown of the Magister. Tytuł dostępny jest w wersji na Xbox One i Xbox Series X.

Konsolowa edycja gry zawiera szereg udogodnień związanych z przebudowaniem interfejsu i dostosowaniem sterowania do obsługi pada. Ponadto tytuł otrzymał także pełnoprawny tryb multiplayer pozwalający na zabawę zarówno z użytkownikami konsol Xbox, jak i PC-tów.

Łowcy, przypominamy że Solasta: Crown of the Magister na PC dostępne jest w abonamencie XGP od 21 maja 2021 roku.

Gdzie zakupić miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł

Promocja na miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł dostępna jest dla nowych i powracających abonentów usługi. Aktywni subskrybenci mogą skorzystać z oferty na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 77,59 zł. Szczegółowe informacje na temat XGP możecie znaleźć na naszej stronie – TaniGamePass.pl

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.