Sea of Stars już dostępne w PlayStation Plus Extra. Tegoroczny hit RPG trafił do usługi w dzień premiery!

Dziś zadebiutowała nowa gra studia Sabotage, będąca prequelem The Messenger. Sea of Stars to list miłosny do klasycznych jRPGów z epoki 8 i 16 bitów, jednocześnie wnosząc nowości i usprawnienia do przyjętej konwencji. Posiadacze wyższych wariantów abonamentu PlayStation Plus mogą już sprawdzić historię przygotowaną przez twórców gry.

Jak kupić subskrypcję PlayStation Plus Extra taniej?

Droższy wariant abonamentu PS Plus dostępny jest wyłącznie za pośrednictwem PlayStation Store. Specjalnie dla Was znaleźliśmy jednak sposób na tani PlayStation Plus Extra. W skrócie chodzi o to, aby zamówienie opłacić za pomocą doładowania 100 PLN. Poniżej znajdziecie najlepsze oferty na tanie doładowania do PS Store o wartości 100 PLN:

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.