Promocja na Xbox Game Pass Ultimate
  Polecamy

Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 45,99 zł, 6 miesięcy za 73,96 zł, 11 miesięcy za 150,13 zł, 17 miesięcy za 249,76 zł (akt.)

Łowcy, wiemy jak mocno Xbox Game Pass przypadł Wam do gustu („Jest w Game Passie.”, „Gra pewnie trafi do Game Passa.”, „Zagram jak będzie w Game Passie albo na Epicu.” – nasz ulubiony ʕ·͡ᴥ·ʔ), dlatego też postanowiliśmy przekopać się przez „promocje na Xbox Game Pass” i przygotować poradnik pozwalający zakupić aż do 17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate (Xbox One + PC) za jedyne 249,76 zł!

AKTUALIZACJA 34

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Czym jest Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy 3 różne usługi:

 • Xbox Game Pass na PC
 • Xbox Game Pass na konsole Xbox One oraz Xbox Series
 • Games With Gold

Abonament umożliwi dostęp do ponad 258 gier na PC oraz 372 gier na Xbox One i Xbox Series. Pełną listę tytułów znajdziecie tutaj.


4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 45,99 zł

Oferta dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z tego linku.
 2. Kupujemy Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc za 37,99 zł w CDKeys.
 3. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis
 4. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linka. Uzbierane trzy miesiące zostaną przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 4 miesiące.

6 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 73,96 zł

Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. Zawsze możecie założyć kolejne konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z tego linku.
 2. Kupujemy Xbox Live Gold na 3 miesiące w Eneba za €14.27 (65,96 zł) – cena z kodem LOWCYGIER
 3. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis
 4. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linku. Uzbierane pięć miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 6 miesięcy.

11 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 150,13 zł

Oferta skierowana do nowych użytkowników. Zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujecie 6 miesięcy Xbox Live Gold z Eneba za €22.54 (104,14 zł) z kodem LOWCYGIER
 2. Aktywujcie zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później z powrotem wyłączyć.
 3. Dokonujecie zakupu Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z Microsoft Store.
 4. Kupujecie Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc za 37,99 zł w CDKeys.
 5. Aktywujcie zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później z powrotem wyłączyć.
 6. Dokonujecie zakupu Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linku. Uzbierane 10 miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie otrzymacie 11 miesięcy XGPU! 🙂

17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 249,76 zł

Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. Zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy 12 miesięcy Xbox Live Gold w Eneba za €44.10 (203,77 zł) z kodem LOWCYGIER
 2. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis
 3. Kupujemy Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z Microsoft Store
 4. Kupujemy Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc za 37,99 zł w CDKeys.
 5. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis
 6. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linka. Uzbierane szesnaście miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 17 miesięcy.

Promocja dla aktualnych i powracających subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Dotychczasowi subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą założyć zupełnie nowe konto w Microsoft Store i skorzystać z wszystkich opisanych w artykule promocji. Nowo utworzone konto należy ustawić jako „konsola domowa”. Umożliwi to granie i zbieranie achievementów na „głównym” koncie, nawet jeśli nie jest aktywny na nim abonament Xbox Game Pass. Uwaga!, aby cieszyć się ze wszystkich korzyści „gamepassowego” konta, nie jest konieczne bycie na nim zalogowanym! 😉

Jeśli nie chcecie bawić się w „łączenie” kont na Xboksie, rekomendujemy zakup 3 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 162,79 zł w CDKeys.

Gdzie znaleźć więcej poradników dot. zakupu Xbox Game Pass Ultimate

Łowco, jeśli 17 miesięcy XGPU to dla Ciebie zbyt mało lub też opisane w art. instrukcje nie są wystarczająco czytelne, odwiedź TaniGamePass.pl 🙂


Gry Electronic Arts w Xbox Game Pass Ultimate

Na konsolach Xboks abonamenty Xbox Game Pass oraz EA Play połączyły siły, dzięki czemu posiadacze Xbox Game Pass Ultimate uzyskali dostęp do 89 gier gier Electronic Arts, w tym do takich hitów jak:

 • Battlefield V
 • trylogia Crysis
 • trylogia Dead Space
 • trylogia Dragon Age
 • gry z serii Mass Effect
 • STAR WARS™ Battlefront™ II
 • Star Wars Jedi: Fallen Order

Pełną listę gier EA Play dostępnych w ramach Xbox Game Pass Ultimate znaleźć można pod tym adresem.


Ok… macie już Xbox Game Pass Ultimate i zapewne zastanawiacie się po jakie gry sięgnąć w pierwszej kolejności? 🙂 Odsyłamy Was do artykułu „Top 20 gier dostępnych w abonamencie Xbox Game Pass na PC, w które warto zagrać” (link).

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Powiązane newsy