Promocja na Xbox Game Pass Ultimate

[Promocja tylko dla Łowców] 17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dla nowych kont za 181,30 zł

Korzystając z kodu rabatowego w Eneba kupicie 17 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za 181,30 zł, pod warunkiem że do tej pory nie należeliście do grona subskrybentów tej usługi.

Promocja na Game Pass jest efektem naszej współpracy ze sklepem Eneba, dlatego mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Łowco, postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby uzyskać Xbox Game Pass Ultimate tanio:

  1. Dokonaj zakupu 1 miesiąca Xbox Game Pass na komputer PC za 4,00 zł w Sklepie Microsoftu.
  2. Kup 12 miesięcy subskrypcji Xbox Live Gold za €38.61 (173,30 zł) z kodem XBOXALIVE w Eneba. Kod zniżkowy działa tylko z linkami Łowców Gier i traci ważność 30 maja.
  3. Zrealizuj kod Xbox Live Gold na stronie redeem.microsoft.com. Jeśli zgodzisz się na włączenie płatności cyklicznych otrzymasz dodatkowy miesiąc gratis.
  4. Skorzystaj z oferty Sklepu Microsoftu na Xbox Game Pass Ultimate. Za 3 miesiące abonamentu zapłacisz 4,00 zł.

Uzbierane miesiące zostaną przekonwertowane na Ultimate – łącznie otrzymacie 17 miesięcy XGPU w cenie 181,30 zł.

Łowcy, więcej poradników na tani Game Pass znajdziecie na naszej platformie w całości poświęconej growej subskrypcji Microsoftu. Zachęcamy do odwiedzenia TaniGamePass.pl oraz polubienia fanpage’u na Facebooku.

Grupa dla fanów konsol Microsoft Xbox

Wszystkich sympatyków konsol Microsoft Xbox zapraszamy do nowo utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Xbox.

Znajdziecie tam nowinki, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone wszystkiemu, co dotyczy gamingu oraz konsol Microsoft Xbox.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.