Premiera Anima Flux

Preorder Anima Flux na Steam za jedyne 5 zł w ramach IGN Plus! Promocja na miesiąc usługi

Łowcy, czy pamiętacie jeszcze o abonamencie IGN Plus? Ostatnio nie miał on nic ciekawego do zaoferowania, ale dziś usługa wraca do gry z przytupem. Po pierwsze, promocja na miesiąc subskrypcji za jedyne $1.23 (5,00 zł) jest znów dostępna dla nowych i powracających użytkowników! Po drugie, w ramach IGN Plus możecie odebrać preorder Anima Flux za darmo. Tytuł nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale już teraz możecie go aktywować na Steam.

Miesiąc IGN Plus za jedyne 5 zł

Jak donoszą nasi użytkownicy (sprawdziłem to również na swoim koncie), wszystkie osoby, które nie posiadają aktywnej subskrypcji, mogą zakupić miesiąc abonamentu w promocyjnej cenie $1.23. W ramach członkostwa odbierzecie preorder Anima Flux za darmo!

UWAGA! Pamiętajcie o anulowaniu abonamentu IGN Plus przed następnym okresem rozliczeniowym. W innym przypadku po upływie miesięcznego okresu próbnego z Waszego konta zostanie ściągnięta pełna kwota za subskrypcję. Proces ten możecie wykonać na tej stronie, klikając na przycisk „Manage”, a następnie wybierając opcję „Cancel subscription”.

Anulowanie IGN Plus

Gry aktualnie dostępne w ramach IGN Plus

W ramach członkostwa IGN Plus możecie odebrać Anima Flux za darmo. Tytuł dostępny jest w postaci klucz Steam. W ofercie dostępnych jest też pięć innych produkcji na różne platformy:

  • Alfonzo’s Arctic Adventure (PC, Steam)
  • American Hero (PC, GOG)
  • Anima Flux (PC, Steam)
  • Enclave HD (Switch, region USA)
  • Eskimo Bob: Starring Alfonzo (PC, Steam)
  • World Championship Boxing Manager 2 (PC, Steam)

Informację o ofercie nadesłał pioytyr. Dzięki!

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.