F-Zero 99 za darmo w Nintendo Switch Online

Premiera wariacji na temat kultowej gry wyścigowej. F-Zero 99 już dostępne Nintendo Switch Online

W trakcie dzisiejszego Nintendo Direct dowiedzieliśmy się, że do usługi Nintendo Switch Online dołączyła nowa produkcja. Wszyscy posiadacze abonamentu NSO mogą już grać w F-Zero 99 za darmo. Tytuł ten stanowi ciekawą wariację na temat kultowej gry wyścigowej, która przenosi go na grunt battle royale. Podobnie jak Tetris 99, produkcja pozwala na jednoczesną zabawę z 99 innym zawodnikami.

Łowcy, jeśli chcecie przeczytać więcej na temat ostatniej prezentacji Japończyków, to przygotowaliśmy dla Was podsumowanie Nintendo Direct. Zachęcamy również do spojrzenia na nasz specjalny artykuł, dzięki któremu dowiecie się jak wygląda dokładna lista gier w Nintendo Switch Online.

Jak zaoszczędzić na abonamencie Nintendo Switch Online?

W tabelkach poniżej umieściliśmy najbardziej atrakcyjne aktualnie promocje na subskrypcję NSO. Możecie wybrać indywidualny dostęp roczny lub wariant rodzinny.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.