Promocja na Planet of Lana

Premiera Planet of Lana już 23 maja. Gra zadebiutuje w usłudze PC i Xbox Game Pass

Twórcy Planet of Lana podzielili się nowym zwiastunem gry, na którym pojawiła się data premiery. Już 23 maja 2023 roku poznamy historię przygotowaną przez niezależne studio Wishfully. Abonenci PC i Xbox Game Pass będą mogli wypróbować grę w dniu premiery.

Planet of Lana to platformówka 2D, w której pokierujemy losami Lany – młodej dziewczyny, której planeta została napadnięta przez armię robotów. Lana wyrusza na misję ratunkową aby odnaleźć porwaną siostrę. W przygodzie towarzyszy jej Mui – kocia istota, która pomoże dziewczynie rozwiązać zagadki i odkryć pochodzenie najeźdźców.

  • Planet of Lana (Konsola, PC, Chmura) – od 23 maja w PC i Xbox Game Pass

Jak zaoszczędzić na zakupie Xbox Game Pass Ultimate?

Mimo, że promocja na miesiąc Xbox Game Pass za 4 złote nie jest już dostępna, wciąż możecie tanio kupić subskrypcję. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,23 zł, 8 miesięcy za 100,87 zł, 14 miesięcy za 181,87 zł, 26 miesięcy za 384,86 zł.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.