Premiera Pentiment już w listopadzie. Microsoft zdradził datę debiutu gry Obsidian Entertainment w Xbox Game Pass

Na łamach blogu Xbox Wire podano, że Pentiment w Xbox Game Pass zadebiutuje dokładnie 15 listopada, w dniu swojej światowej premiery. Osoby zainteresowane tym tytułem mogą już dziś rozpocząć wstępną instalację. Gracze, którzy chcieliby zakupić grę Obsidian Entertainment, również otrzymali taką możliwość. Preorder Pentiment wyceniono na 89,99 zł.

Pentiment to narracyjna przygodówka z akcją osadzoną w XVI-wiecznej Bawarii. W roli głównej wystąpi Andreas Maler, czeladnik, który niefortunnie zostaje wplątany w serię morderstw. Od gracza zależeć będzie to, jak potoczą się losy bohatera. Każdy krok, każda podjęta decyzja zbliżać będzie bohatera do ostatecznego zakończenia. Czy będzie to stryczek, czy może oczyszczenie z zarzutów? Sporym atutem produkcji jest charakterystyczna oprawa graficzna, stylizowana na malunki ze średniowiecznych manuskryptów. Co więcej, gra dostępna będzie w języku polskim!

Premiera Pentiment zaplanowana została na bardzo gorący okres. Zaledwie kilka dni wcześniej na rynek trafią Skull and Bones, Sonic Frontiers i God of War Ragnarok, a chwilę później Company of Heroes 3 i Pokemon Scarlet/Violet.

Pentiment w Xbox Game Pass – jak zaoszczędzić na zakupie abonamentu?

Łowcy, jeśli macie ochotę zagrać w Pentiment dzięki subskrypcji Microsoftu, skorzystajcie z poradnika, który pozwoli Wam zakupić 36 miesięcy XGP Ultimate dla nowych i powracających użytkowników za 292 zł. Jeśli Wasz XGP kończy się niebawem, możecie rozważyć ofertę na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97 zł. Więcej sposobów na zakup abonamentu Xbox Game Pass w dobrej cenie znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.


Zamierzacie sięgnąć po Pentiment w PC Game Pass? A może nowa gra Obsidian Entertainment podoba Wam się tak bardzo, że skusicie się na zakup?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.