Premiera Hi-Fi Rush w Xbox Game Pass

Premiera Hi-Fi Rush już dziś! Gra Tango Gameworks debiutuje w Xbox Game Pass

W trakcie konferencji Xbox Developer_Direct studio Tango Gameworks przygotowało dla graczy miłą niespodziankę. Plotki zapowiadały, że najnowsza produkcja twórców serii The Evil Within zadebiutuje na rynku już niebawem. Nikt jednak nie spodziewał się, że premier Hi-Fi Rush odbędzie się… już dzisiaj! Tytuł dostępny jest w ramach abonamentu Xbox Game Pass na PC i konsole Xbox Series X|S. Dzięki promocji na XGP możecie ograć Hi-Fi Rush już za jedyne 4 złote.

Najnowsza produkcja Tango Gameworks to rytmiczna gra akcji skąpana w rockowych brzmieniach. Cała rozgrywka od przerywników filmowych, po widowiskowe walki oparta jest o rytm przygrywających w tle utworów. Od gracza wymagane jest więc dobre wyczucie muzyczne, pozwalające tworzyć spektakularne kombinacje ciosów. Co warte podkreślenia, Hi-Fi Rush dostępne jest w pełnej, polskiej wersji językowej 🙂


Zagraj w Hi-Fi Rush za 4 zł w ramach Xbox Game Pass

Posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass mogą zagrać w Hi-Fi Rush już dzisiaj, czyli 25 stycznia. Gra jest już dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X|S:

Jeśli nie posiadacie aktualnie aktywnego abonamentu XGP, to możecie zakupić go już za jedyne 4 złote:

Cena w Kinguinie uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.