Polecamy

Dziś premiera Halo Infinite! Zagraj w najnowszą odsłonę kultowej, xboksowej marki płacąc jedyne 4 zł

Premiera Halo Infinite już dziś o godzinie 19:00 CET. Wiele wskazuje na to, że kampania singleplayer powinna sprostać oczekiwaniom milionów graczy (86 Metascore na podstawie 79 recenzji), zaś tryb multiplayer… zainteresowani zapewne już zdążyli sobie wyrobić o nim zdanie 🙂

Ponieważ Halo to flagowa seria gier konsol Xbox, a 343 Industries jest studiem zależnym od Microsoftu, 8 grudnia gra wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass, zaś sam XGP jest aktualnie na promocji w MS Store 🙂

Z powyższych ofert na tani Xbox Game Pass skorzystać mogą wyłącznie osoby, które do tej pory nie subskrybowały XGP lub też od momentu subskrypcji minęło troszkę czasu.


4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 8 zł dla nowych abonentów

Wielu naszych Czytelników, w poprzednich artykułach poświęconych Game Passowi wspominało, że po wykupieniu 3 miesięcy XGP na PC mogli również skorzystać z oferty promocyjnej na miesiąc wersji Ultimate.

Poradnik, dzięki którem płacąc jedyne 8 zł, będziecie się cieszyć 4 miesiącami XGPU:

  1. Kupujecie 3 miesiące Xbox Game Pass na PC za 4 zł w Sklepie Microsoftu.
  2. Na koncie, na którym aktywowaliście pecetowy XGP, dokupujecie 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate, również płacąc 4 zł.
  3. Po dokonaniu konwersji, na waszym profilu w MS Store, powinny pojawić się 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate.

5 miesięcy XGP Ultimate za jedyne 45,38 zł

Łowco, jeśli, z jakiegoś powodu, MS Store uzna, że po zakupie Game Passa na PC, nie przysługuje Ci tani Xbox Game Pass Ultimate, nic straconego, ponieważ nadal możesz sporo zaoszczędzić:

  1. Aktywuj Xbox Game Pass na PC na 3 miesiące za 4 zł.
  2. Kup miesiąc XGP Ultimate za €9.02 (41,38 zł) z kodem LOWCYGIER w Eneba.
  3. Zrealizuj kod z Eneba na redeem.microsoft.com.
  4. W trakcie aktywacji kodu Microsoft zasugeruje włączenie cyklicznego odnawiania abonamentu. Po wyrażeniu zgody otrzymasz dodatkowy miesiąc Ultimate.

UWAGA! Podczas dokonywania zakupów w Eneba, sięgnij po najtańszą, na karcie produktu, ofertę.


Łowcy, ogracie Halo Infinite w ramach Xbox Game Pass, czy też np. zakupicie grę w wydaniu pudełkowym?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.