Premiera Grounded v1.0. Tytuł dostępny w Xbox Game Pass

Grounded zadebiutowało w lipcu 2020 roku w usługach Game Preview i Early Access. W ramach wczesnego dostępu tytuł był stale rozwijany przez twórców. Od tego czasu wydano wiele łatek i aktualizacji poprawiających i rozbudowujących wszystkie elementy produkcji. Dziś natomiast nastąpiła premiera gry w wersji 1.0 na wszystkich platformach, również w abonamencie Microsoftu. Przypominamy, że Grounded w Xbox Game Pass dostępne jest zarówno w wersji na PC, jak i na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S 🙂

Źródło: Xbox Wire

Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Przypominamy, że wciąż możecie skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Oferta dostępna jest dla nowych i powracający abonentów. Jeśli chcecie zakupić subskrypcje na dłuższy okres, to zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 53,42 zł, 9 miesięcy za 101,03 zł, 13 miesięcy za 146,21 zł, 17 miesięcy za 193,63 zł. Więcej opcji zakupu usługi XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.