Polski FPS w ofercie PS Plus Extra na wrzesień. Wyciekły tytuły 6 gier zmierzających do abonamentu

Nasza ukochana branża jest nieszczelna jak sitko. Wycieki i przecieki występują tu na porządku dziennym. Lista gier PlayStation Plus Extra na wrzesień 2023 r. miała zostać ujawniona w dopiero w nadchodzących dniach, jednak już dziś poznaliśmy pierwsze produkcje zmierzające do usługi. Wśród 6 tytułów ujawnionych przez dobrze Wam znanego insidera Billbil-kuna znalazły się m.in. Sniper Ghost Warrior: Contracts 2 i NieR Replicant ver. 1.22474487139…

Gry PlayStation Plus Extra na wrzesień 2023 r. – jakie tytuły za kilka dni dołączą do usługi?

Poniższa lista zawierająca gry PlayStation Plus Extra na wrzesień 2023 r. nie jest pełna i niebawem poznamy kilka kolejnych pozycji, które trafią w nasze ręce za kilka dni. Oficjalne ogłoszenie na blogu Japończyków pojawi się 13 września 2023 o godzinie 17:30 czasu polskiego.

Zdaniem informatora, biblioteka PlayStation Plus Extra we wrześniu 2023 r. zostanie rozbudowana o:

  • 13 Sentinels: Aegis Rim
  • NieR Replicant ver. 1.22474487139…
  • Sid Meier’s Civilization VI
  • Sniper Ghost Warrior: Contracts 2
  • STAR OCEAN THE DIVINE FORCE
  • Unpacking

Źródło: Dealabs

Pełna lista gier PS Plus Extra/Premium. Jak kupić abonament taniej?

Łowcy, ostatnie dni przyniosły nam znaczącą podwyżkę cen abonamentu PlayStation Plus. Na szczęście wciąż istnieje szansa na to, by zaoszczędzić na zakupie, wykorzystując giftcardy PSN. Przygotowaliśmy dla Was wpis, w którym nie tylko znajdziecie sposób, pozwalający zakupić subskrypcję znacznie taniej, ale i poznacie pełną listę dostępnych w ramach PS Plus Extra/Premium gier.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.

Jak podoba Wam się wstępna oferta PS Plus Extra na wrzesień? W które tytuły zamierzacie zagrać?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.