Xbox Game Pass
  Polecamy

Pół roku Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 38,99 zł! Promocja na abonament pecetowy i xboksowy

W Microsoft Store pojawiła się kolejna promocja na abonament Xbox Game Pass Ultimate. Od teraz każdy nowy użytkownik, który zdecyduje się na kupno XGPU w promocyjnej cenie 4 zł, dostanie aż 3 miesiące!

Dzięki powyższej okazji można zakupić Xbox Game Pass Ultimate niezwykle tanio! Za 6 miesięcy XGPU zapłacicie jedyne 38,99 zł!

Poradnik jak skorzystać z promocji na subskrypcję Microsoftu znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Aktualizacja

Cena abonamentu została zaktualizowana.

Aby otrzymać pół roku Xbox Game Pass Ultimate za 38,99 zł należy:

  1. Kupić Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z tego linku.
  2. Nabyć Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc za 30,99 zł w CDKeys.
  3. Aktywować zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis.
  4. Kupić XGPU na 3 miesiące za 4 zł z tego linka. Uzbierane trzy miesiące zostaną przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 6 miesięcy.

Zweryfikowaliśmy, że promocja działa na nowych kontach. Jeśli zakupicie XGPU dzisiaj (02.12), wówczas zapewnicie sobie subskrypcję do 5 czerwca 2021. 🙂

Jak zaoszczędzić na dłuższej subskrypcji Xbox Game Pass?

Powyższą okazję można wykorzystać, aby zakupić taniej więcej miesięcy usługi. Korzystając z naszego poradnika ceny Xbox Game Pass Ultimate prezentują się następująco: 8 miesięcy za 79,07 zł, 13 miesięcy za 132,57 zł, 19 miesięcy za 227,46 zł.


Łowcy, jak podoba się Wam kolejna promocja na Xbox Game Pass Ultimate? Pół roku abonamentu za 26,85 zł brzmi kusząco… prawda? 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.