Pokemon Trading Card Game i Pokemon Stadium 2 dołączają do Nintendo Switch Online

Pokemon Trading Card Game i Pokemon Stadium 2 dołączają do Nintendo Switch Online

Oferta Nintendo Switch Online wraz z wyższym wariantem zawierającym Expansion Pack zostanie dziś powiększona o dwa nowe tytuły. Biblioteka gier, które możecie wypróbować w ramach usługi wzbogaci się o Pokemon Trading Card Game z Game Boy Color, a także Pokemon Stadium 2 z konsoli Nintendo 64.

Pokemon Stadium 2 w abonamencie Nintendo Switch Online + Expansion Pack

Druga część Pokemon Stadium to kontynuacja hitu z konsoli Nintendo 64. Tytuł kompletnie pomija aspekty związane z eksploracją i całkowicie skupia się na pojedynkach Pokemonów. Natomiast Pokemon Trading Card to cyfrowa adaptacja popularnej karcianki, która ukazała się na przenośną konsolę Game Boy Color w 1998 roku.

  • Pokemon Trading Card (Game Boy Color)
  • Pokemon Stadium 2 (Nintendo 64)

Zaprezentowane odsłony serii Pokemon to tylko część tego, co oferuje abonament Nintendo. Pełną listę gier w Nintendo Switch Online znajdziecie w naszym artykule.

Jak zaoszczędzić na Nintendo Switch Online + Expansion Pack?

Rozszerzony wariant abonamentu Nintendo Switch Online kupicie wyłącznie z poziomu Nintendo eShop, jednak wciąż możecie na nim zaoszczędzić. Cenę NSO + Expansion Pack obniżycie wykorzystując giftcardy:

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.