Podaruj znajomym 14 dni PC Game Pass za darmo

Podaruj znajomym 14 dni PC Game Pass za darmo. Nowy system polecania subskrypcji Microsoftu!

Wraz z premierą Redfall, którego ocenę znajdziecie w naszej obszernej recenzji, Microsoft przygotował specjalny system poleceń dla użytkowników usługi XGP. Jeśli posiadacie aktywny abonament Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass, to od dziś możecie polecić subskrypcję aż 5 swoim znajomym, którzy dzięki temu otrzymają 14 dni PC Game Pass za darmo.

Łowcy, aby zaprosić swoich znajomych do skorzystania z usługi Microsoftu wystarczy, że udacie się na stronę oferty i będziecie postepować zgodnie z poniższą instrukcją. Z polecenia mogą skorzystać wyłącznie osoby, które do tej pory nigdy nie posiadały żadnego wariantu subskrypcji Xbox Game Pass:

Podaruj znajomym 14 dni PC Game Pass za darmo

Bezpłatny okres próbny obejmuje wszystkie korzyści zawarte w PC Game Pass, w tym najnowsze tytuły od Xbox Game Studios, członkostwo EA Play oraz możliwość odblokowania dostępnych korzyści w tytułach od Riot Games.

UWAGA! Pamiętajcie, że oferta systemu poleceń skierowana jest dla osób posiadających płatne subskrypcje PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli Wasz abonament był aktywowany za pomocą kodów, to otrzymacie podany komunikat:

Podaruj znajomym 14 dni PC Game Pass za darmo

Źródło: Xbox Wire

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, jeśli chcecie zakupić Xbox Game Pass Ultimate tanio, to zapraszamy Was do skorzystania z naszego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,13 zł, 8 miesięcy za 100,56 zł, 14 miesięcy za 181,75 zł, 26 miesięcy za 385,28 zł.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.