playstation-plus-premium-extra-janusz-nosacz-facebook

PlayStation Plus Extra i Premium tanio w PS Store. Rok PS+ Extra już od 213 zł dla nowych i powracających abonentów

Sony rozpoczęło kolejne promocje na PlayStation Plus. Przez najbliższy tydzień nowi i wybrani powracający subskrybenci mogą kupić tanio PlayStation Plus Extra i Premium. Rok abonamentu Extra kosztuje 240 zł, jednak tę cenę można obniżyć do 213,12 zł korzystając z doładowań PSN.

Promocje na PlayStation Plus w PS Store:

Oferty trwają do 13 stycznia. Chociaż przeceny skierowane są do nowych subskrybentów, to wybrane konta, które wcześniej korzystały z Plusa, również będą mogli kupić abonament w niższej cenie.

Co z aktualnymi abonentami PlayStation Plus Essential? Nasi czytelnicy donoszą, że konwersja z PS+ Essential na Extra i Premium również podlega promocji. Kwota, którą należy zapłacić przy konwersji obliczana jest na podstawie pozostałego okresu Essential, więc dla każdego konta będzie różna. Pamiętajcie, że przy zmianie planu na wyższy nadal możecie skorzystać z tańszych doładowań 100 PLN, żeby zaoszczędzić kilkanaście złotych.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.


Jak zaoszczędzić jeszcze więcej na abonamencie PlayStation Plus?

Używając do zakupu tanich doładowań do PS Store zaoszczędzicie na abonamencie PlayStation Plus jeszcze więcej. Aktualnie giftcardy o wartości 100 PLN i 200 PLN kupicie najtaniej w Kinguinie:

Wykorzystując wielokrotność doładowań z Instant Gaming ceny PS Plus prezentują się następująco:

Więcej promocji na doładowania 100 PLN znajdziecie w poniższym zestawieniu:

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.