playstation-plus-premium-extra-janusz-nosacz-facebook

PlayStation Plus Extra i Premium taniej dla aktywnych subs. PS+. Zaoszczędź 35% na podwyższeniu planu usługi

Nie tylko nowi subskrybenci PlayStation Plus mogą od dzisiaj korzystać ze sporej przeceny. Aktywni subskrybenci Plusa otrzymali możliwość podwyższenia planu abonamentu do Extra lub Premium z 35% zniżką. Cena różni się w zależności od liczby dni, które zostały na koncie subskrybenta.

Promocje na PlayStation Plus Extra i Premum dla aktywnych abonentów:

Oferty trwają do 9 marca.

Ostateczna kwota, jaką należy zapłacić za podniesienie planu, różni się w zależności od okresu poprzedniego abonamentu, który pozostał na koncie. Co za tym idzie, ceny dla każdego aktywnego użytkownika Plus jest obliczana indywidualnie.

Łowcy, jeśli aktualnie nie opłacacie żadnego progu PlayStation Plus, możecie zakupić miesiąc PS+ Essential za jedyne 4 złote.

Jak zaoszczędzić jeszcze więcej na PS Plus Extra i Premium?

Kiedy już sprawdzicie ile dokładnie złotówek w Waszym przypadku wyniesie przeskoczenie na wyższy plan PlayStation Plus, możecie użyć tańszych doładowań 100 PLN, żeby zaoszczędzić jeszcze więcej na zakupie abonamentu.

Najlepsze promocje na doładowania PSN znajdziecie poniżej:

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.