Polecamy

PlayStation Now za pół ceny dla nowych użytkowników - kup rok usługi za 118,55 złotych!

Playstation Now to usługa Sony, która jest konkurencją dla popularnego Xbox Game Pass. Macie teraz świetną okazję nabyć PS Now tanio, korzystając z promocji na 50% rabatu dla nowych klientów!

  • Krok 0: Zakładacie nowe konto w brytyjskim PSN. Poradnik opisujący cały proces znajdziecie w tym miejscu.
  • Krok 1: Kupujecie doładowanie do brytyjskiego konta PSN:
  • Krok 2: Po aktywacji doładowania na koncie, kupujecie abonament Playstation Now w brytyjskim Playstation Store i opłacacie zamówienie saldem z portfela

Aby skorzystać z usługi PS Now musicie posiadać konto PSN w regionie innym niż polski (np. USA lub UK). W rozwinięciu wpisu znajdziecie dokładną instrukcję opisującą jak aktywować PS Now w Polsce.

GTA III Remastered w Playstation Now!

Przypominamy, że 7 grudnia usługa PlayStation Now zostanie wzbogacona o grę Grand Theft Auto III – The Definitive Edition

Aktualizacja 5

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule.

Jakie gry dostępne są w PlayStation Now?

Poza wspomnianym GTA III Remastered (od 7 grudnia), abonenci usługi mogą ogrywać tytuły na PS2 (lokalnie i w chmurze), PS3 (tylko w chmurze) i PS4 (lokalnie i w chmurze).

W usłudze dostępne są aktualnie takie hity jak Red Dead Redemption 2, The Last of Us Part II, God Of War i Nioh 2.

Pełną listę gier w Playstation Now znaleźć możecie pod tym linkiem.

Jak aktywować PlayStation Now w Polsce?

Krok 0. Załóż brytyjskie* konto PlayStation Network. Jeśli nie posiadacie konta w PS Store w obcym regionie, poradnik opisujący cały proces znajdziecie w tym miejscu.

*Uwaga! Do streamowania gier z konsoli PS3 rekomendujemy konto UK, z uwagi na mniejsze opóźnienie strumieniowania. Dodatkowo wybrane gry będą w języku polskim.

Krok 1. Kup doładowanie do brytyjskiego konta PSN w Eneba.

Krok 2. Aktywuj zakupione doładowanie na swoim nowym koncie PlayStation Network – w przeglądarce kliknij w avatar konta, a następnie wybierz Wykorzystaj kod.

Krok 3: Kup abonament w brytyjskim Playstation Store i opłacać zamówienie saldem z porfela

Krok 4. Po zakupieniu abonamentu możesz korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez PlayStation Now. W ustawieniach konta na konsoli należy aktywować swój sprzęt jako podstawowy, dzięki czemu w gry z PS4 i PS2 pobrane na dysk zagracie na swoim głównym, polskim koncie.

Produkcje z PlayStation 3 dostępne w ramach PS Now nie mogą zostać pobrane na dysk konsoli, te tytuły ogracie tylko poprzez streaming na koncie UK/USA.

Gry PlayStation 4 na PC, czyli czym jest PlayStation Now

PlayStation Now to usługa Sony, które działa podobnie do Xbox Game Pass. Opłacając subskrypcję uzyskujecie dostęp do biblioteki setek gier, która jest rozbudowywana z każdym kolejnym miesiącem.

Na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5 wszystkie tytuły z PS2 i PS4 dostępne w ramach PS Now można pobrać na dysk i korzystać z nich jak ze zwykłych cyfrowych produkcji z PS Store. Sprawa wygląda inaczej w przypadku gier z PS3, które wymagają stabilnego łącza internetowego, bowiem skorzystać z nich można wyłącznie poprzez streaming.

PlayStation Now docenicie nawet jeśli nie posiadacie konsoli. Cała biblioteka PlayStation Now dostępna jest na PC poprzez strumieniowanie. Aby użyć PS Now na komputerach osobistych należy opłacić abonament zgodnie z instrukcją zamieszczoną powyżej, po czym pobrać aplikację PS Now na PC, podłączyć do komputera kontroler DualShock 4 i cieszyć się ogrywaniem produkcji na wyłączność PS4.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.