Persona 5 Royal na Xbox Series za jedyne 4 zł! Dołącz do Xbox Game Pass i ograj dotychczasową grę na wyłączność PlayStation

Persona 5 Royal trafiła w końcu do Xbox Game Pass! Piąta odsłona serii do tej pory była dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation, a teraz można ją ograć na innych platformach w cenie 7 Daysa. Jeśli nie jesteście aktywnymi abonentami usługi Microsoftu możecie kupić dostęp do Game Pass za jedyne 4 złote bezpośrednio w Xbox Store.

Persona 5 Royal za jedyne 4 zł na PC i konsolach Xbox w ramach Xbox Game Pass

Oferta Xbox Game Pass została dzisiaj rozszerzona o jedną z najlepszych gier jRPG. Persona 5 Royal w XGP jest dostępna na komputerach osobistych, konsolach Xbox oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android:

Gracze bez aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass mogą ją zakupić w poniższych sklepach:

Ceny w Kinguinie uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.

Recenzje Persona 5 Royal

Gra Atlusa niezmiennie od lat jest jednym z najlepiej ocenianych jRPGów jaki kiedykolwiek powstał. Nie inaczej jest z wersją na konsole Xbox. Recenzje Persona 5 Royal zagregowane przez serwis Metacritic nie pozostawiają złudzeń, że mamy do czynienia ze świetnym portem jeszcze lepszej gry. Piąta Persona wykręciła wynik 95/100 punktów Metascore, dzięki czemu jest drugą najlepiej ocenianą grą 2022 roku, zaraz po Elden Ring.


Łowcy, wracacie do Tokyo przy okazji next-genowego wydania Persony, czy może będzie to Wasza pierwsza styczność z tą produkcją? Ogracie Persona 5 Royal w ramach Xbox Game Pass?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.