P3 Reload w XGP

Persona 3 Reload z datą premiery w Xbox Game Pass. W remake kultowego RPGa zagramy już niedługo

Do sieci trafił dziś nowy zwiastun nadchodzącego Persona 3 Reload, w którym Atlus podzielił się z graczami datą premiery remake’u trzeciej odsłony kultowej serii jRPG. Na grę nie będziemy musieli czekać aż tak długo, gdyż premiera P3 Reload została zaplanowana na 2 lutego 2024 roku.

Persona 3 Reload zadebiutuje w Xbox Game Pass

Zgodnie z zapowiedzią Segi, Persona 3 Reload pojawi się we flagowej usłudze Microsoftu od dnia premiery. Karta produktu pojawiła się w Sklepie Xbox i już 2 lutego 2024 roku będziecie mogli sprawdzić, czy remake na silniku Persony 5 jest tym, na co czekają wszyscy fani serii.

Gdzie kupić Xbox Game Pass Ultimate w świetnej cenie?

Łowcy, pamiętajcie, że możecie skorzystać z promocji na 14 dni Xbox Game Pass za 4 zł dla nowych i powracających subskrybentów usługi. Jeśli chcecie wykupić abonament na dłuższy okres, sięgnijcie do naszego specjalnego poradnika: Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy i 22 dni za 66 zł, 24 miesiące za 274 zł.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.