Tanie Humble Choice

Obniż cenę Humble Choice o prawie €2! Sprawdź ja kupować bundle taniej

Łowcy, jak już zapewne wiecie, cena Humble Choice wynosi obecnie €9.99 miesięcznie. Niestety, abonenci planu Classic, którzy dołączyli do usługi przed zmianami cennikowymi, nadal rozliczani są w dolarach. W obliczu aktualnego kursu walut, przygotowaliśmy dla Was mały poradnik, pokazujący jak zaoszczędzić na Humble Choice. Od teraz w łatwy sposób możecie płacić w euro, bez rezygnowania z abonamentu i użycia VPN!

Przed wprowadzeniem obowiązujących aktualnie zmian i ujednoliceniem cen pakietów HC, plan Classic był najlepszą opcją, by zakupić tanio Humble Choice. Pozwalał on na odebranie wszystkich gier z zestawu za jedyne $12. Pozostali użytkownicy mogli skorzystać z dwóch progów cenowych: 3 wybrane gry za €13,99 lub wszystkie 12 tytułów za €17,99.

Jednak od pierwszej połowy 2022 r. w ofercie obowiązuje wyłącznie jeden próg cenowy – €9,99. Zmiana waluty nie objęła jednak subskrybentów planu Classic, którzy co miesiąc muszą płacić za zestaw $11,99:

Ze względu na sytuacje gospodarczą, w jakiej przyszło nam żyć, gdy kursy obu walut są niemal identyczne, jest to po prostu nieopłacalne. Z treści artykułu dowiecie się jak zmienić walutę Humble Choice bez rezygnowania z abonamentu 🙂 Oznacza to, że nie utracicie posiadanych zniżek sklepie Humble Store, ani odebranych kuponów 🙂

Jak kupować Humble Choice taniej

Uwaga! Poradnik skierowany jest wyłącznie dla osób posiadających plan Classic:

  • przed zmianą waluty: 1 miesiąc Humble Choice – $11,99 (55,24 zł)
  • po zmianie waluty: 1 miesiąc Humble Choice – €9,99 (47,02 zł)

Krok 1. Zaloguj się do swojego konta Humble. Przejdź do zakładki „CHOICE”, a następie rozwiń panel użytkownika w prawym górnym rogu i wybierz opcję „Settings”.

Edycja Humble Choice

Krok 2. Zjedź do akapitu „Humble Choice” i wybierz opcje „Manage Your Plan”.

Zarządzanie planem Humble Choice

Krok 3. Na podstronie zobaczysz szczegóły subskrypcji. Kliknij niebieski przycisk „Change Plan”.

Zmiana planu Classi na aktualny plan Humble Choice

Krok 4. W nowym oknie pojawi się informacja o Twoim statusie „You’re currently a Classic member”. Zejdź nieco niżej i wybierz interesujący Cię plan:

  • 1 miesiąc Humble Choice – €9,99 / miesiąc
  • 12 miesięcy Humble Choice – €109 / rok
Tani Humble Choice

Krok 5. Gotowe! Od teraz możesz kupować Humble Choice tanio. Twoje rozliczenia będą dostępne w €, a najnowszy Humble Choice Sierpień 2022 będzie kosztował €9,99.

Pamiętaj! Powyższa zmiana jest nieodwracalna i już nigdy nie będziesz mógł otrzymać ponownie planu Classic. Nie powrócisz też do płatności w dolarach. Przemyśl więc swoją decyzję 🙂


Dolarowe kupony Humble Choice, a płatność w euro

Jeśli macie szczęście i otrzymacie kupon zniżkowy na Humble Choice Sierpień 2022, to po zmianie waluty zostanie on odpowiedni skonwertowany. Korzyści z płatności w euro pokażemy Wam na przykładzie kuponu rabatowego o wartości 4$:

Przypadek 1. Posiadasz plan Classic z płatnością w dolarach. Po otrzymaniu kuponu Humble Choice na 4$ rabat zapłacisz ok. 37 zł:

  • 1 miesiąc Humble Choice – $7,99 (36,99 zł)
Humble Choice Classic

Przypadek 2. Posiadasz standardowy plan z płatnością w euro. Gdy otrzymasz kupon zniżkowy na -4$ zapłacisz ok. 28 zł:

  • 1 miesiąc Humble Choice – €6,06 (28,54 zł)
Humble Choice

Łowcy, przypominamy, że we wtorek zadebiutował zestaw Humble Choice Sierpień 2022. W ramach oferty za €9,99 dostaniecie takie tytuły jak: A Plague Tale: Innocence, Hot Wheels Unleashed i The Ascent.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.