Obejrzyj wszystkie filmy z serii John Wick za jedyne 10,99 zł

Obejrzyj wszystkie filmy z serii John Wick za jedyne 10,99 zł. Baba Jaga debiutuje w Amazon Prime Video

Łowcy, jeśli są wśród Was osoby, które nie widziały jeszcze produkcji wchodzących w skład tetralogii z Keanu Reevesem w roli głównej, to oferta Amazon Prime Video pomoże nadrobić zaległości. Wszystkie filmy z serii John Wick możecie od teraz obejrzeć za jedyne 10,99 zł. Tyle kosztuje dostęp do 30 dni usługi Amazon Prime. Znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest jednak zakup subskrypcji na rok w cenie 49 zł, co w przeliczeniu daje nam nieco ponad 4 zł za miesiąc abonamentu!

Cena Amazon Prime Video w Polsce

Cena Amazon Prime w Polsce jest wyjątkowo niska. Za jedyne 49 zł za rok usługi otrzymujemy dostęp do bogatej biblioteki filmów Amazon Prime Video, wśród których od teraz znalazły się także wszystkie produkcje z serii John Wick. Dodatkowo w ramach subskrypcji możecie korzystać z darmowych dostaw bez ceny minimalnej oraz odbierać cyfrowe bonusy i gry PC za darmo z oferty Prime Gaming. Jeśli interesuje Was tylko jednorazowy dostęp, to za miesiąc Amazon Prime zapłacicie 10,99 zł.

Pojawienie się tetralogii z Keanu Reevesem w roli głównej w usłudze Amazonu, to idealny mement, aby przygotować się na premierę serialu The Continental: From the World of John Wick, który rozszerza filmowe uniwersum. Produkcja zadebiutuje na platformie Prime Video już 22 września. Jako ciekawostkę warto podkreślić, że w jej obsadzie znalazł się Mel Gibson, dla którego będzie to pierwsza rola serialowa 🙂

30 dni abonamentu Prime Gaming za darmo

Łowcy, przypominamy Wam także o promocji na darmowy trial Prime Gaming w polskim oddziale sklepu. Po odebraniu miesiąca dostępu do usługi Amazon Prime, będziecie mogli skorzystać z każdego oferowanego przez nią bonusu oraz przypisać do swoich kont wszystkie gry PC z wrześniowej oferty zupełnie za darmo.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.