Nowy sposób na tani Game Pass! 4 miesiące XGP Ultimate za jedyne 23 zł

Jeśli szukacie sposobów na tani Game Pass, to… dobrze trafiliście. Mamy dla Was kolejną bombę! Nowa, sprawdzona przez nas metoda, pozwoli Wam zdobyć 4 miesiące XGP Ultimate za jedyne 23 zł. Oferta przeznaczona jest dla abonentów, którzy nie korzystali jeszcze z growej usługi subskrypcyjnej Microsoftu.

Krok 1 – Zakup PC Game Pass w Xbox Store

Pierwszym krokiem jest zakup abonamentu Xbox Game Pass na PC w sklepie Microsoftu. Nowi użytkownicy mają możliwość nabycia subskrypcji za jedyne 4 zł. Po zakupie należy wyłączyć płatności cykliczne na stronie Usług Microsoftu! W tym celu klikamy przycisk „Zarządzaj” znajdujący się przy panelu subskrypcji PC Game Pass, a następnie „Wyłącz rozliczenia cykliczne”.

Krok 2 – Kupno Xbox Game Pass na konsole

Kupujemy tani Xbox Game Pass na konsole na stronie Gamivo za €2.71 (12,65 zł) – cena z kodem 6-GGDEALS. Zakupiony Game Pass należy aktywować na stronie redeem.microsoft.com. Po wpisaniu klucza Microsoft zaproponuje darmowy miesiąc subskrypcji za aktywację płatności cyklicznych, na co przystajemy, klikając „Potwierdź”.

Krok 3 – Zakup Xbox Game Pass Ultimate

Kolejnym krokiem jest sięgnięcie po XGP Ultimate w sklepie Gamivo za €1.36 (6,35 zł) cena z kodem 6-GGDEALS. Co prawda GAMIVO ostrzega, że kod nie zadziała gdy macie już aktywnego PC/Xbox Game Passa, ale nasze testy wykazały, że klucz aktywuje się bez żadnych problemów, o czym świadczą zamieszczone poniżej screeny.

Kod należy wykorzystać na stronie redeem.microsoft.com. W trakcie procesu aktywacji radzimy zgodzić się na uaktualnienie subskrypcji i voila! 4 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate jest już na naszym koncie MS! Miłego grania 🙂


Xbox Game Pass Ultimate liczy sobie już ponad 400 gier na pecety i konsole. Z pewnością znajdziecie w nim tytuły, przy których będziecie się świetnie bawić.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.