Nowości w Xbox Game Pass z targów gamescom 2023. Microsoft zapowiada pięć gier w usłudze

Podczas targów gamescom 2023 Microsoft zapowiedział nowe gry, które w najbliższym czasie trafią do abonamentu Xbox Game Pass. Wśród zaprezentowanych nowości pojawił się między innymi Citizen Sleeper 2, sequel cyberpunkowego RPG, ciepło przyjętego przez graczy.

Pięć nowych gier trafi do Xbox Game Pass w najbliższym czasie

Flagowa usługa Microsoftu na przestrzeni kolejnych miesięcy wzbogaci się o nowe tytuły. Poniżej znajdziecie zwiastuny zapowiedzianych nowości w Game Passie.

Warhammer 40K: Darktide

Pierwszym tytułem, jaki już wkrótce trafi do Xbox Game Pass jest Warhammer 40K: Darktide na Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ukazała się w PC Game Pass w zeszłym roku w listopadzie, a już 4 października 2023 roku trafi na konsole Microsoftu.

Jusant

Kolejnym tytułem, który już 31 października zadebiutuje w Xbox Game Pass jest Jusant. Gra jest zręcznościową przygodówką studia Don’t Nod, w której głównym celem jest wspinaczka po gigantycznej wieży, aby odkryć tajemnice jej budowniczych.

Dungeons 4

Z kolei w listopadzie do abonamentu Xbox Game Pass trafi Dungeons 4. Wydana przez Kalypso Media czwarta odsłona serii RTS-ów mocno nawiązujących do legendarnego Dungeon Keepera otrzymała krótki zwiastun prezentujący rozgrywkę. Premiera Dungeons 4 została zaplanowana na 9 listopada 2023 roku.

Pigeon Simulator

W przyszłym roku w ofercie Xbox Game Pass pojawi się Pigeon Simulator, gra w której wcielimy się w gołębia. Tytuł otrzyma dość specyficzną oprawę wizualną, a głównym walorem ma być zaawansowany silnik fizyki i częściowa destrukcja otoczenia. Data premiery Pigeon Simulator nie jest jeszcze dokładnie znana.

Citizen Sleeper 2: Starward Vector

Citizen Sleeper 2 to sequel docenionego przez graczy cyberpunkowego RPG, czerpiącego garściami z papierowych gier fabularnych. Tym razem przeniesiemy się w zupełnie inne miejsce wszechświata ogarniętego przez megakorporacje i zadbamy o własny statek oraz załogę, która pomoże bohaterowi w ucieczce przed byłymi pracodawcami. Premiera Citizen Sleeper 2 ma nastąpić w najbliższym czasie.

Jak kupić abonament Xbox Game Pass Ultimate taniej?

Łowcy, pamiętajcie o ofercie dla nowych i powracających subskrybentów na 14 dni Xbox Game Pass za 4 zł. Aby zakupić usługę Microsoftu na dłuższy okres, wystarczy skorzystać z naszego poradnika: Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy i 22 dni za 62 zł, 24 miesiące za 255 zł.

Łowcy, co sądzicie o zapowiedzianych podczas gamescom 2023 grach debiutujących w Xbox Game Pass? Czy uważacie, że usługa otrzymuje coraz bardziej niszowe produkcje? Dajcie znać w komentarzach. 🙂

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.