Nowa gra w usłudze PC i Xbox Game Pass. Wysoko oceniane Planet of Lana zadebiutuje jeszcze dzisiaj

W abonamencie PC i Xbox Game Pass pojawi się wyczekiwana dwuwymiarowa platformówka. Docenione przez recenzentów Planet of Lana już dziś będzie możliwe do sprawdzenia.

Zachęcamy Was do zapoznania się z pozostałymi grami, które pojawią się w drugiej części majowej oferty abonamentu.

Gry, które opuszczą usługę PC i Xbox Game Pass 31 maja:

  • Europa Universalis (PC)
  • Evil Genius 2: World Domination (Konsola, PC i Chmura)
  • FIFA 21 (Konsola i PC) EA Play
  • Floppy Knights (Konsola, PC i Chmura)
  • Lawn Mowing Simulator (Konsola, PC i Chmura)

Jak zaoszczędzić na zakupie abonamentu Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, promocja na miesiąc Xbox Game Pass za 4 złote nie jest już aktywna, ale wciąż możecie taniej aktywować subskrypcję. Jeśli chcecie kupić abonament, możecie skorzystać z naszego poradnika Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,43 zł, 8 miesięcy za 99,55 zł, 14 miesięcy za 177,61 zł, 26 miesięcy za 389,11 zł.

Więcej możliwości zakupu XGP znajdziecie na TaniGamePass.pl


Recenzje Planet of Lana na PC, Xbox One i Xbox Series X|S

Gra niezależnego studia Wishfully zbiera bardzo dobre recenzje. Średnia ocen na portalu Opencritic to 82/100. W serwisie Metacritic z kolei wersja pecetowa zebrała średnią ocen 83/100, a wydanie na konsolę Xbox Series X średnią 84/100. Planet of Lana doceniono za ręcznie malowane otoczenie, poruszającą ścieżkę dźwiękową i wyważony balans między elementami platformowymi i łamigłówkami. Recenzenci zwracają również uwagę na piękną historię o przyjaźni i rodzinie.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.