Oferta PlayStation Plus Extra i Premium na wrzesień 2023

NieR Replicant, 13 Sentinels: Aegis Rim i 18 innych gier już dostępne w PlayStation Plus Extra i Premium

Oferta wyższych wariantów PlayStation Plus na wrzesień jest już dostępna w PS Store. Posiadacze usługi mogą tym razem wypróbować 20 gier, a wśród nich świetne NieR Replicant i 13 Sentinels: Aegis Rim. Można rzec, że oferta w tym miesiącu to prawdziwa uczta dla fanów jRPG, gdyż wśród udostępnionych klasyków znajdziecie także Star Ocean: Till the End of Time.

Oferta PS+ Premium na wrzesień obejmuje:

  • Dragon’s Crown Pro (PS4) – już dostępne w PS+
  • Star Ocean First Departure R (PS4) – już dostępne w PS+
  • Star Ocean: The Last Hope – 4K & FHD Remaster (PS4) – już dostępne w PS+
  • Star Ocean: Till the End of Time (PS4) – już dostępne w PS+

Jak kupić dostęp do PlayStation Plus Extra i Premium taniej?

Droższe warianty abonamentu PS Plus możecie zakupić jedynie za pośrednictwem PlayStation Store. W związku z odczuwalną podwyżką cen abonamentu Sony, przygotowaliśmy dla Was mini-poradnik na tani PlayStation Plus Extra i Premium. Wystarczy opłacić zamówienie za pomocą doładowania 100 PLN.

W poniższej tabelce znajdziecie najlepsze oferty na tanie doładowania do PS Store o wartości 100 PLN. Jeśli nie wiecie, jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store, skorzystajcie z naszego poradnika.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.