Prime Gaming

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered za darmo od 1 grudnia w Prime Gaming

EA weszło w partnerstwo z Amazon Prime Gaming, dzięki któremu abonenci usługi w najbliższym czasie otrzymają Need for Speed: Hot Pursuit Remastered za darmo. Oprócz tego w Prime Gaming pojawią się dodatkowe przedmioty do gier takich jak Apex Legends oraz Battlefield 2042.

Gra będzie dostępna w formie klucza Origin.

W dalszej części newsa opisujemy w jaki sposób zapisać się do darmowego triala Prime Gaming. Przypominamy, że aktualnie w abonamencie możecie otrzymać m. in. Control Ultimate Edition, Dragon Age Inquisition i Rise of the Tomb Raider.

Źródło: WCCFTech

30 dni darmowego triala Amazon Prime zapewni dostęp do wszystkich gier z usługi Prime Gaming. Możecie skorzystać z oferty na darmowy miesiąc próbny na kontach zarejestrowanych w poniższych krajach:

Oferta dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy nowych kont Amazon, którzy nie skorzystali wcześniej z triala usługi Prime Gaming. Z abonamentu możecie zrezygnować w dowolnej chwili. W innym wypadku subskrypcja przedłuży się automatycznie po upływie 30 dni.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.