PlayStation Now

Miesiąc abonamentu PlayStation Now za 5,35 zł w PlayStation Store

Sony rozpoczęło promocje na abonament PlayStation Now. Miesięczną subskrypcję usługi kupicie już za jedyne 5,35 zł w brytyjskim PlayStation Store:

Subskrypcje można zakupić przy użyciu polskiej karty płatniczej. Należy jednak pamiętać, aby po aktywowaniu promocji wyłączyć płatności cykliczne, inaczej usługa zostanie automatycznie odnowiona po pełnej cenie wraz z końcem miesiąca.

PS Now nie jest dostępne w Polsce, dlatego do skorzystania z oferty wymagane jest konto na brytyjski region, instrukcję założenia takiego konta znajdziecie pod tym adresem.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie informacje jak zakupić taniej dłużysz okres abonamentu PlayStation Now.

Jak aktywować PlayStation Now w Polsce?

Krok 0. Załóż brytyjskie lub amerykańskie konto PlayStation Network. Jeśli nie posiadacie takiego konta w PS Store, poradnik opisujący proces jego założenia znajdziecie w tym artykule.

Uwaga! Do streamowania gier z konsoli PS3 rekomendujemy konto UK, z uwagi na mniejsze opóźnienie strumieniowania. Dodatkowo gry będą w języku polskim, w USA rzadko kiedy produkcje otrzymują polskie tłumaczenia.

Krok 1. Kup wybrany abonament PlayStation Now w Eneba:

Krok 2. Na swoim koncie PlayStation Network aktywuj zakupioną subskrypcję – w przeglądarce kliknij w avatar konta, a następnieWykorzystaj kod.

Krok 3. Po przypisaniu abonamentu możesz korzystać z PS Now. W ustawieniach konta na konsoli należy aktywować swoją PS4 / PS5 jako podstawową, dzięki czemu w gry z PS4 i PS2 pobrane na dysk zagrasz na swoim głównym, polskim koncie.

Produkcje z PlayStation 3 dostępne w ramach PS Now nie mogą zostać pobrane na dysk konsoli, te tytuły ogracie tylko poprzez streaming na koncie UK/USA.


Gry PlayStation 4 na PC, czyli czym jest PlayStation Now

PlayStation Now to usługa Sony, które działa podobnie do Xbox Game Pass. Opłacając subskrypcję uzyskujecie dostęp do biblioteki setek gier, która jest rozbudowywana z każdym kolejnym miesiącem.

Na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5 wszystkie tytuły z PS2 i PS4 dostępne w ramach PS Now można pobrać na dysk i korzystać z nich jak ze zwykłych cyfrowych produkcji z PS Store. Sprawa wygląda inaczej w przypadku gier z PS3, które wymagają stabilnego łącza internetowego, bowiem skorzystać z nich można wyłącznie poprzez streaming.

PlayStation Now docenicie nawet jeśli nie posiadacie konsoli. Cała biblioteka PlayStation Now dostępna jest na PC poprzez strumieniowanie. Aby użyć PS Now na komputerach osobistych należy opłacić abonament zgodnie z instrukcją zamieszczoną powyżej, po czym pobrać aplikację PS Now na PC, podłączyć do komputera kontroler DualShock 4 i cieszyć się ogrywaniem produkcji na wyłączność PS4.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.