Midnight Fight Express już dostępne w Xbox Game Pass

Łowcy, do usługi Game Pass trafiło właśnie trafiło ciekawie zapowiadające się Midnight Fight Express. W ramach abonamentu grę można zagrać na PC, Xbox oraz za pośrednictwem Xbox Cloud.

Więcej informacji o ofercie Xbox Game Pass poznamy podczas zaczynających się dziś targów Gamescom 2022.

Gdzie tanio kupić abonament Xbox Game Pass?

Łowcy, jeśli nie posiadacie obecnie abonamentu XGP możecie zdecydować się na promocję na 36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dla nowych i powracających użytkowników za 292 zł. Jeśli posiadacie aktywny abonament możecie kupić 5 miesięcy XGP Ultimate za 97 zł. Więcej możliwości zakupu abonamentu Xbox Game Pass znajdziecie na TaniGamePass.pl.


Midnight Fight Express to beat’em up stworzony przez Jakuba Dzwinela. W grze wcielamy się w bohatera przemierzającego miasto (gra oferuje aż 40 poziomów!) i walczymy z kolejnymi przeciwnikami korzystając z pięści, nóg, broni białej, broni palnej i zestawu gadżetów. Starcia są niezwykle dynamiczne – uderzamy, unikamy, kontrujemy i wykonujemy brutalne finishery. W ramach gry będziemy mogli także rozwijać umiejętności dzięki obszernemu drzewku umiejętności, które pozwoli odzwierciedlić nasz unikatowy styl gry.


Łowcy, zamierzacie sprawdzić Midnight Fight Express w XGP? Co sądzicie o takich projektach, za którymi stoi tylko jedna osoba? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.