Premiera Age of Mythology Retold

Microsoft odświeży następną serię! Age of Mythology Retold kolejną premierą w PC Game Pass

Na dzisiejszej konferencji z okazji 25-lecia serii Age of Empires, Microsoft poinformował, że trwają prace nad odświeżoną wersją Age of Mythology! Klasyk sprzed prawie 20 lat otrzyma nowe wydanie w postaci edycji definitywnej (Definitive Edition). Age of Mythology Retold w PC Game Pass zadebiutuje w dniu premiery.

Bogowie powrócą wraz z premierą Age of Mythology Retold! Microsoft nie podzielił się jednak zbyt wieloma szczegółami na temat debiutu odświeżonej wersji gry. Tytuł ma otrzymać ulepszoną oprawę graficzną oraz szereg nowych funkcji. Produkcja zostanie wydana na komputery osobiste i w dniu premiery trafi do usługi PC Game Pass.

Źródło: Xbox Wire

Poradnik na tanio abonament Xbox Game Pass

Łowcy, przypominamy że wciąż obowiązuje promocja na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł dla nowych i powracających subskrybentów usługi. Jeśli chcecie zakupić abonament XGPU na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradni: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55,56 zł, 9 miesięcy za 105,18 zł, 13 miesięcy za 152,28 zł, 17 miesięcy za 201,71 zł. Po więcej informacji o usłudze XGP zapraszamy Was na stronę TaniGamePass.pl.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Łowcy, jesteście fanami klasycznego Age of Mythology? Będziecie czekać na odświeżoną wersję gry? Macie jakieś oczekiwania wobec Age of Mythology Retold? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.