Cities_ Skylines II w XGP

Microsoft nie zwalnia tempa! Cities Skylines 2 kolejną grą w Xbox Game Pass

W ramach dzisiejszego Paradox Announcement Show zaprezentowano Lamplighters League. Nowy tytuł z portfolio wydawcy trafi w dniu debiutu do abonamentu XGP. To jednak nie koniec niespodzianek dla fanów usługi. Microsoft najwidoczniej nie zwalnia tempa. Zapowiedziane w trakcie pokazu Cities: Skylines 2 również pojawi się w ofercie Xbox Game Pass w dniu premiery. Bieżący rok zapowiada się więc coraz ciekawiej.

  • Cities: Skylines 2 (PC & Xbox) – w XGP już w 2023 roku

Premeira Cities Skylines 2 odbędzie się jeszcze w 2023 roku. Tytuł zadebiutuje na PC, konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S oraz w usłudze Xbox Game Pass. Kontynuacja świetnie ocenianego city buildera ma zaoferować graczom najbardziej immersyjną symulację miasta, jaka kiedykolwiek powstała. Na ten moment nie znamy jednak żadnych większych szczegółów. Możemy się jednak domyślać, że wykorzystanie mocy konsol obecnej generacji pozwoli na stworzenie godnego następcy.

Jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, przypominamy o promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł w Microsoftu Store. Oferta skierowana jest do nowych i powracający abonentów. Jeśli planujecie zakupić więcej miesięcy XGPU, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 54,26 zł, 8 miesięcy za 102,68 zł, 14 miesięcy za 200,96 zł, 26 miesięcy za 385,21 zł. Więcej promocji na abonament znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.


Łowcy, są wśród Was fani symulatorów budowania miasta? Czekacie na kolejną odsłonę serii? Co sądzicie od premierze Cities: Skylines 2 w Xbox Game Pass? Napiszcie w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.