Microsoft kończy z Xbox Live Gold! Kup Game Pass Ultimate tanio, póki możesz

Łowcy, do znudzenia będziemy Wam przypominać o bardzo istotnej zmianie w usłudze Microsoftu. Już 14.09 przestaną obowiązywać lubiane przez Was poradniki na tani Xbox Game Pass Ultimate lub też staną się o wiele mniej opłacalne. W dalszej części artykułu znajdziecie najlepsze promocje na Game Passa dla nowych i powracających użytkowników – korzystajcie z nich póki możecie.

Korzystasz z XGP Ultimate? Przedłuż dostęp o 50 dni konwertując 3 miesiące Xbox Live Gold za 32,06 zł

Aktywni subskrybenci mają możliwość taniego przedłużenia Xbox Game Pass Ultimate na 50 dni. Dodatkowy czas w postaci 50 dni uzyskacie dzięki konwersji 3 miesięcy Xbox Live Gold. Pełen poradnik znajdziecie w dedykowanym artykule Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 50 dni za jedyne 37 zł, 200 dni za 148 zł.

Przypominamy, że możliwość konwersji abonamentu prezentuje się następująco:

Nie masz aktywnego Game Passa? Kup dostęp na pół roku za 103,17 zł

Jeśli z jakiegoś powodu zrezygnowaliście z flagowej usługi Microsoftu, lub macie w planach wykupić dostęp, przygotowaliśmy specjalny poradnik, dzięki któremu możecie przekonwertować nawet do 36 miesięcy Live Gold na 25 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 341 zł.

Xbox Game Pass Core zastąpi Xbox Live Gold

Nowy wariant Game Passa, który pojawi się rynku zastąpi dotychczasowy Xbox Live Gold. Jeśli więc będziecie chcieli zagrać online czy uzyskać dostęp do zniżek, wymagane będzie posiadanie subskrypcji Xbox Game Pass Core. Z dniem 14 września 2023 roku użytkownicy Golda automatycznie przejdą na XGP Core, zachowując dostęp do gier, które dodali do biblioteki w ramach Games with Gold (oferta GwG zniknie wraz z Goldem).

Oprócz tego, Microsoft zapewni dostęp do 25 tytułów oraz zachowa możliwość korzystania z ekskluzywnych promocji w MS Store. Usługa ma kosztować 29 zł miesięcznie. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule poświęconym usłudze Xbox Game Pass Core.

Co z kartami podarunkowymi Xbox Live Gold po 14 września?

14.09 Xbox Live Gold odchodzi w niebyt, dlatego mamy dla Was dwie wiadomości – dobrą oraz złą.

Dobra wiadomość jest taka, że konwersja XLG do XGP Ultimate nadal będzie możliwa ze względu na gift cardy XLG, dostępne są w sprzedaży – info. bezpośrednio od Microsoftu 🙂

Zła… niestety ceny kart podarunkowych Live Gold będą rosnąć ze względu na spory popyt i malejącą podaż, aż do momentu, w którym konwersja będzie nieopłacalna.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.