Promocja na Last Call BBS

Last Call BBS od 5 lipca w PC Game Pass – gra trafi do usługi w dniu premiery

Twitter przyniósł nam kolejna dobrą wiadomość. Na oficjalnym koncie gry pojawiła się informacja, że premiera Last Call BBS na PC została zaplanowana na 5 lipca 2022 roku. Tego samego dnia tytuł zadebiutuje w usłudze Microsoftu. Last Call BBS w PC Game Pass dostępny będzie wyłącznie w wersji na komputery osobiste.

  • Last Call BBS (PC) – od 5 lipca w PC Game Pass

Źródło: Twitter

3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł w Xbox Store

Nowi subskrybenci mogą zakupić 3 miesiące XGP Ultimate za 4 jedyne zł w Xbox Store. Promocja jest dostępna także dla wybranych, powracających abonentów usługi. W przypadku, gdy powyższa ofertę nie jest dla Was dostępna, możecie skorzystać z okazji na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 86,83 zł. Zachęcamy Was również do skorzystania ze strony TaniGamePass.pl, gdzie dowiecie się jak zakupić abonament na dłuższy okres.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.