Kup PlayStation Plus Essential na rok za 203 zł i odbierz GRID Legends oraz Chivalry 2

Już 9 maja Sony wycofa z oferty PlayStation Plus kolekcję 19 gier, które aktywni subskrybenci i posiadacze konsoli Sony PlayStation 5 mogli przypisać do swojej biblioteki. Jeśli zastanawiacie się nad przedłużeniem lub aktywacją abonamentu, możecie wykorzystać do tego płatność doładowaniami. W ten sposób już za 203,39 zł wykupicie roczny dostęp do usługi.

Promocja na PlayStation Plus Essential:

W cenę wliczono opłatę przy płatności przez Przelewy24.

Posiadacze aktywnego abonamentu mogą również skorzystać z majowej oferty PlayStation Plus Essential i dodać do swojej biblioteki gier między innymi GRID Legends i Chivalry 2.

Aktualizacja

Abonament PlayStation Plus Essential jest dostępny jeszcze taniej.

Ostatnia szansa na pobranie PlayStation Plus Collection

Łowcy, zaledwie kilka dni dzieli nas od usunięcia z oferty sklepu PlayStation Plus Collection. Jeśli posiadacie PS5 i chcecie dowiedzieć się więcej o wycofywanym zestawie, zachęcamy Was do zapoznania się z naszym artykułem.

Jak kupić taniej abonament PlayStation Plus Essential

Krok 1. Kup w sklepie Eneba karty podarunkowe do PS Store o łącznej wartości 200 zł:

Krok 2. Zakupione giftcardy aktywuj na swoim koncie PlayStation Network. Zaloguj się w przeglądarce, kliknij w avatar konta (prawy górny róg strony), a następnie naciśnij przycisk Wykorzystaj kod.

Krok 3. Kup PlayStation Plus Essential na 12 miesięcy wykorzystując fundusze z konta PSN. Dopłać pozostałe 40 zł wybraną formą płatności. Ostateczna cena za roczny dostęp do usługi wyniesie 203,39 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.