Koniec wsparcia dla PAC-MAN 99

Koniec wsparcia dla PAC-MAN 99. Gra zniknie z usługi Nintendo Switch Online już w październiku

Na oficjalnej stronie Nintendo pojawiła się informacja, że w tym roku zakończy się wsparcie dla usług sieciowych w grze PAC-MAN 99. Tytuł zostanie też usunięty z abonamentu Nintendo Switch Online. Wariacja na temat klasycznego zniknie z cyfrowej dystrybucji 8 października 2023 roku.

Harmonogram zakończenia wsparcia dla PAC-MAN 99

PAC-MAN 99 to tytuł ekskluzywny dla konsoli Nintendo Switch. Ciekawa wariacja na temat klasyka zawierała elementy battle royale i pozwalała na zabawę w trybach sieciowych nawet 99 graczom jednocześnie, w ramach jednej rozgrywki. Produkcja wciąż jest dostępna bez żadnych dodatkowych kosztów w ramach abonamentu Nintendo Switch Online. Poniżej znajdziecie pełny harmonogram zakończenia wsparcia dla PAC-MAN 99:

  • 8 sierpnia 2023 roku – usunięcie ze sprzedaży płatnych DLC z niestandardowymi motywami
  • 8 września 2023 roku – wycofanie ze sprzedaży dodatków Mode Unlock i Deluxe Pack
  • 8 października 2023 roku – ostateczne zakończenia wsparcia dla usług sieciowych w PAC-MAN 99
Koniec wsparcia dla PAC-MAN 99

UWAGA! Od 8 października 2023 roku gra PAC-MAN 99 nie będzie już dostępna do pobrania dla nowych użytkowników. Osoby, które zagrały w tytuł przed podaną datą, będą mogły ponownie pobrać grę oraz wszystkie DLC w dowolnym momencie. Zachowają również dostęp do zakupionych dodatków i oferowanych przez nie trybów offline.

Źródło: Nintendo.co.uk


Gdzie kupić taniej PAC-MAN 99 na Nintendo Switch?

Łowcy, jeśli planujecie zagrać w PAC-MAN 99 przed zakończeniem wsparcia dla usług sieciowych lub chcecie zachować dostęp do gry po 8 października, to poniżej znajdziecie aktualne oferty na tytuł w wersji na Nintendo Switch:

Więcej dodatków i niestandardowych motywów znajdziecie na stronie sklepu eShop.


Promocje na 12 miesięcy Nintendo Switch Online

Jeśli nie posiadacie jeszcze abonamentu Nintendo, to w poniższej tabeli znajdziecie najlepsze oferty na tanie 12 miesięcy Nintendo Switch Online:

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.