Polecamy

Jutro premiera GTA: San Andreas The Definitive Edition w Xbox Game Pass. Zagraj w remaster Grand Theft Auto za jedyne 4 zł

Już 11 listopada odbędzie się premiera GTA: The Trilogy The Definitive Edition. Warto odnotować, że tego samego dnia odświeżone GTA: San Andreas zawita do usługi Xbox Game Pass, o czym pisaliśmy w tym artykule.

Łowcy, jeśli nie posiadacie aktywnego abonamentu Microsoftu, a macie w planach ogranie kultowego GTA, promocja na Xbox Game Pass Ultimate dostępna w MS Store powinna Was zainteresować:

Pełne wydanie trylogii GTA zostało wycenione na 269 zł bezpośrednio w Microsoft Store, więc najlepszym sposobem na ogranie GTA: San Andreas tanio jest skorzystanie z powyższej oferty.

Cena Xbox Game Pass Ultimate wynosi równe 4,00 zł za 1 miesiąc wyłącznie dla nowych subskrybentów oraz użytkowników, którzy od dłuższego czasu nie opłacali abonamentu.

Graczu, jeśli miesiąc XGP Ultimate za 4 zł to dla Ciebie za mało, aktywuj 5 miesięcy Ultimate, płacąc jedyne 46,76 zł, korzystając z poradnika umieszczonego w rozwinięciu wpisu.

Aby zakupić 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 46,76 zł i grać w GTA: San Andreas już jutro, należy wykonać poniższe instrukcje:

  • Krok 3 – Otrzymany z Eneba miesiąc Game Passa aktywuj na stronie: redeem.microsoft.com. Pamiętaj aby być zalogowanym na konto Microsoft, na którym masz 3 miesiące XGP na PC.
  • Krok 3 – Po aktywacji kodu z Eneba pojawi się promocja na Game Pass w formie komunikatu informującego o darmowym miesiącu XGP Ultimate za włączenie cyklicznego odnawiania subskrypcji. Dzięki wyrażeniu zgody będziesz cieszyć się z 5 miesięcy XGP Ultimate w cenie 46,76 zł.


Łowcy, odpowiada Wam niska cena Xbox Game Pass Ultimate? 🙂 Zamierzacie ograć już teraz GTA: San Andreas tanio, czy czekacie do grudnia na pudełkowe wydanie Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.