Promocja na Immortality

Immortality zebrało wiele ocen 10/10. Zapłać 4 złote za Xbox Game Pass i zagraj w najnowszy hit już dzisiaj

Do tej pory recenzja Immortality była dostępna jedynie w magazynie Edge, który wystawił ocenę 10/10. Teraz do Sieci trafiły kolejne opinie krytyków, z których wynika, że nowy tytuł twórcy Her Story może być jedną z najlepszych gier 2022 roku. Immortality zadebiutuje w Xbox Game Pass już dzisiaj, 30 sierpnia, korzystając z promocji na XGP Ultimate ogracie produkcję za jedyne 4 złote! Produkcja jest dostępna na PC, konsolach Xbox Series X|S oraz urządzeniach mobilnych.

Immortality w Xbox Game Pass za jedyne 4 złote

Nowi i wybrani powracający subskrybenci mogą zakupić Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 złote. Jeśli Wasze konto nie kwalifikuje się do skorzystania z promocji zawsze można założyć zupełnie nowy profil i na nim dokonać zakupu – po połączeniu konta z konsolą będziecie mogli korzystać z benefitów XGP na swoim głównym koncie. Poniżej znajdziecie dodatkowe promocje dla aktywnych i nowych abonentów.

Zapraszamy na stronę TaniGamePass.pl, na której znajdziecie znacznie więcej sposobów na zakup Xbox Game Pass Ultimate taniej.


Recenzje Immortality. Wiele ocen 10/10

Pierwsze recenzje Immortality są już dostępne. W serwisie Metacritic gra może pochwalić się zawrotnym wynikiem 92/100 Metascore. Na 18 opinii prawie połowa to maksymalne noty 10/10. Również w Opencritic każdy recenzent rekomenduje zagranie w Immortality. Chociaż tutaj gra osiągnęła „jedynie” 88 na 100 punktów. Warto jednak podkreślić, że na Opencritic wzięto pod uwagę mniej opinii niż na Metacritic.

Immortality to najnowsza produkcja Sama Barlowa, twórcy takich gier jak Her Story oraz Telling Lies. Po raz trzeci mamy do czynienia z grą narracyjną. Główną bohaterką Immortality jest Marissa Marcel, aktorka, która zaginęła, zanim filmy z jej udziałem trafiły na srebrny ekran. Zadaniem gracza jest rozszyfrowanie co dokładnie spotkało Marissę na planie każdego z trzech filmów, w których brała udział i poznanie jej tragedii.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.