Humble Choice

Humble Choice Premium za 99 dolarów na rok dla nowych subskrybentów w ramach Black Friday

W ramach Black Friday nowi subskrybenci mogą skorzystać z promocji i zakupić pakiet Humble Choice Premium za $99 na rok. W celu uzyskania zniżki należy przejść na stronę Humble Choice i kliknąć baner znajdujący się na górze witryny. Oferta dostępna jest wyłącznie dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług subskrypcyjnych Humble Monthly i Humble Choice. Jeśli zniżka nie aktywuje się automatycznie, należy skorzystać z poniższego kodu rabatowego.

Cena z kodem zniżkowym HOLIDAY21
Humble Choice 1 rok za 99$

Subskrybenci Humble Choice Premium w Polsce rozliczani są w EUR, dlatego cena promocyjna za roczny abonament wyniesie 86€, co daje nam 7,17€ miesięcznie przez rok. W ramach usługi mogą oni wybrać co miesiąc 9 gier, mają dostęp do Humble Trove oraz uzyskują nawet do 20% zniżki na zakupy w Humble Store. Po roku cena zostanie podniesiona do standardowych $179,99/rok. Subskrypcja może zostać anulowana w dowolnym momencie.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.