Humble Choice
  Polecamy

Humble Choice Premium za 6 dolarów za miesiąc na pół roku dla nowych subskrybentów

Nowi subskrybenci mogą skorzystać z promocji i zakupić pakiet Humble Choice Premium za 6$ miesięcznie na pół roku. W celu uzyskania zniżki należy przejść na stronę Humble Choice i kliknąć w pomarańczowy baner znajdujący się na górze witryny. Oferta dostępna jest dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług subskrypcyjnych Humble Monthly i Humble Choice.

Oferta obowiązuje do 1 stycznia.

Promocja na Humble Choice za 6$

Byli i aktywni subskrybenci!

Niektórzy użytkownicy donoszą, że z promocji mogą skorzystać również byli i aktywni subskrybenci, którzy nie nabyli jeszcze grudniowego zestawu Humble Choice (wykorzystali pauzę).

Abonenci Humble Choice Premium w Polsce rozliczani są w EUR, dlatego cena promocyjna wyniesie 4,92€ za miesiąc prze pól roku . W ramach usługi mogą oni wybrać 9 gier co miesiąc, mają dostęp do Humble Trove oraz uzyskują nawet do 20% zniżki na zakupy w Humble Store. Po pół roku cena zostanie podniesiona do standardowych 17,99€/miesiąc.

Jeżeli przy finalizacji płatności nie widzicie aktywnej zniżki, to należy skorzystać z bezpośredniego odnośnika do promocji Humble Choice i wybrać kupon 6$.

Promocja na Humble Choice
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.