Horizon Forbidden West w PlayStation Plus Extra? Przeciek zdradza ofertę na luty

Kolejny raz billbil-kun wyręcza Sony w publikowaniu najnowszej oferty abonamentu. Według przecieku w ofercie PlayStation Plus Extra i Premium na luty 2023 roku pojawią się takie gry jak Horizon Forbidden West oraz Borderlands 3.

Oferta PlayStation Plus Extra i Premium na luty:

  • Horizon Forbidden West (PS5 & PS4)
  • Scarlet Nexus (PS5 & PS4)
  • Resident Evil 7 (PS5 & PS4)
  • Borderlands 3 (PS5 & PS4)
  • Syphon Filter Dark Mirror (PSP)

Leaker nie wspomniał w swoim wpisie o Syphon Filter Dark Mirror z PSP. Gra również powinna zostać dodana w tym miesiącu do abonamentu PlayStation Plus Premium z uwagi na listę trofeów, która pojawiła się w Sieci.

Gry trafią do abonamentu już 21 lutego. Oficjalne potwierdzenie tych wiadomości powinniśmy otrzymać jeszcze dzisiaj, o godzinie 17:00.

Gdzie kupić najtaniej PlayStation Plus Extra i Premium

Łowcy, jeśli zastanawiacie się nad kupnem wyższych progów abonamentu Sony odsyłamy Was do artykułu Tani PlayStation Plus Extra – 7 miesięcy usługi za 201,49 zł, 14 m. za 402,98 zł .

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.