PlayStation Now

Grudzień 2021 w PlayStation Now - GTA III The Definitive Edition, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, John Wick Hex i Spitlings

Sony opublikowało oficjalną zapowiedź gier jakie pojawią się w grudniowej ofercie PlayStation Now. Abonenci usługi od 7 grudnia będą mogli zagrać w poniższe tytułu:

  • Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
  • Grand Theft Auto III The Definitive Edition
  • John Wick Hex
  • Spitlings

Listę wszystkich gier dostępnych w PlayStation Now znajdziecie na stronie Sony PlayStation.

Usługa PS Now wymaga posiadania konta PSN w regionie innym niż polski (np. USA lub UK). Instrukcję opisującą jak aktywować PS Now w Polsce znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Jak aktywować PlayStation Now w Polsce?

Krok 0. Utwórz brytyjskie lub amerykańskie konto PlayStation Network. Jeśli nie posiadasz konta w PS Store w innym regionie niż Polska, to poradnik opisujący cały proces znajdziesz w tym miejscu.

Uwaga! Do streamowania gier z konsoli PS3 zalecamy konto UK, z uwagi na mniejsze opóźnienie strumieniowania. Dodatkowo gry będą w języku polskim, w USA rzadko kiedy produkcje otrzymują polskie tłumaczenia.

Krok 1. Zakup wybrany abonament PlayStation Now w sklepie Eneba:

Krok 2. Aktywuj zakupioną subskrypcję na swoim nowym koncie PlayStation Network – w przeglądarce kliknij w avatar konta, a następnie wybierz Wykorzystaj kod.

Krok 3. Po przypisaniu abonamentu możecie korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez PlayStation Now. W ustawieniach konta na konsoli należy aktywować swój sprzęt jako podstawowy, dzięki czemu w gry z PS4 i PS2 pobrane na dysk zagracie na swoim głównym, polskim koncie.

Produkcje z PlayStation 3 dostępne w ramach PS Now nie mogą zostać pobrane na dysk konsoli, te tytuły ogracie tylko poprzez streaming na koncie UK/USA.


Gry PlayStation 4 na PC, czyli czym jest PlayStation Now

PlayStation Now to usługa Sony, które działa podobnie do Xbox Game Pass. Opłacając subskrypcję uzyskujecie dostęp do biblioteki setek gier, która jest rozbudowywana z każdym kolejnym miesiącem.

Na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5 wszystkie tytuły z PS2 i PS4 dostępne w ramach PS Now można pobrać na dysk i korzystać z nich jak ze zwykłych cyfrowych produkcji z PS Store. Sprawa wygląda inaczej w przypadku gier z PS3, które wymagają stabilnego łącza internetowego, bowiem skorzystać z nich można wyłącznie poprzez streaming.

PlayStation Now docenicie nawet jeśli nie posiadacie konsoli. Cała biblioteka PlayStation Now dostępna jest na PC poprzez strumieniowanie. Aby użyć PS Now na komputerach osobistych należy opłacić abonament zgodnie z instrukcją zamieszczoną powyżej, po czym pobrać aplikację PS Now na PC, podłączyć do komputera kontroler DualShock 4 i cieszyć się ogrywaniem produkcji na wyłączność PS4.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.