Polecamy

Grand Theft Auto: San Andreas Remaster trafi do Xbox Game Pass, a GTA 3 Remaster do PlayStation Now

Wraz z informacją o premierze Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition, pojawiły się też dobre wieści dla subskrybentów Xbox Game Pass oraz Playstation Now. Okazuje się, że Rockstar udostępni część gier ze zremasterowanej trylogii w usługach abonamentowych Microsoftu i Sony!

Remaster GTA San Andreas trafi do bibiloteki Xbox Game Pass na konsolę Xbox w dniu premiery trylogii, czyli 11 listopada. Grę możecie już dzisiaj pobrać na dysk swojej konsoli!

Fani Sony będą z kolei mogli przetestować pierwszą częścią sławnej trylogii. Remaster GTA III trafi do Playstation Now 7 grudnia.

* źródło: Gamespot

Gdzie najtaniej zakupić Xbox Game Pass Ultimate?

Osoby szukające taniego Game Passa zachęcamy do skorzystania z naszych poradników na Tanigamepass.pl, dzięki którym znajdziecie najlepsze promocje dla nowych, powracających i aktualnych subskrybentów.

Dodatkowo, rekomendujemy Wam zapoznanie się z dwoma wyjątkowo dobrymi ofertami:

Przypominamy, że Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition trafi do Xbox Game Pass w wersji na konsolę, więc do zagrania w grę potrzebujecie albo subskrypcji konsolowej albo wersji Xbox Game Pass Ultimate.

Jak skorzystać z usługi Playstation Now w Polsce?

Krok 0. Załóż brytyjskie lub amerykańskie konto PlayStation Network. Jeśli nie posiadacie konta w PS Store w obcym regionie, poradnik opisujący cały proces znajdziecie w tym miejscu.

Uwaga! Do streamowania gier z konsoli PS3 rekomendujemy konto UK, z uwagi na mniejsze opóźnienie strumieniowania. Dodatkowo gry będą w języku polskim, w USA rzadko kiedy produkcje otrzymują polskie tłumaczenia.

Krok 1. Kup wybrany abonament PlayStation Now w Eneba:

Krok 2. Aktywuj zakupioną subskrypcję na swoim nowym koncie PlayStation Network – w przeglądarce kliknij w avatar konta, a następnie wybierz Wykorzystaj kod.

Krok 3. Po przypisaniu abonamentu możecie korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez PlayStation Now. W ustawieniach konta na konsoli należy aktywować swój sprzęt jako podstawowy, dzięki czemu w gry z PS4 i PS2 pobrane na dysk zagracie na swoim głównym, polskim koncie.

Produkcje z PlayStation 3 dostępne w ramach PS Now nie mogą zostać pobrane na dysk konsoli, te tytuły ogracie tylko poprzez streaming na koncie UK/USA.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.