Tani PlayStation Plus Premium / Extra

Gra Sony zostanie wkrótce usunięta z oferty PlayStation Plus Extra i Premium

Abonament PlayStation Plus Extra działa na podobnej zasadzie, co Xbox Game Pass, więc rotacja gier nie powinna dziwić. Jednak tym razem to gra Sony zostanie usunięta z oferty PS+ Extra oraz Premium. Killzone Shadow Fall Intercept pojawiło się w zakładce „Ostatnia szansa, by zagrać”.

Aktualnie dokładna data usunięcia samodzielnego, kooperacyjnego dodatku do Killzone Shadow Fall nie jest znana. W paru regionach subskrybenci PlayStation Plus mogą znaleźć grę w kategorii „Last chance to play”. Prawdopodobnie Killzone zniknie z Plusa w ciągu najbliższych tygodni.

  • Killzone Shadow Fall Intercept – opuści PlayStation Plus Extra / Premium

Łowcy, przypominamy, że w tym miesiącu PlayStation Plus Extra zostało rozszerzone aż o 15 gier, w tym Stray oraz Final Fantasy VII Remake Intergrade.

Zagraj w Stray za darmo na PS5 i PS4 dzięki trialowi PS Plus Premium dla nowych sub.

Sony udostępniło 7-dniowy okres próbny PlayStation Plus Premium. Nowi abonenci mogą aktywować darmowy trial i ograć pełną wersję Stray całkowicie za darmo. Opcja działa zarówno na PS5, jak i PS4.

Źródło: PushSquare

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.