Ghostwire Tokyo w Xbox Game Pass

Ghostwire Tokyo trafi do Xbox Game Pass już w kwietniu! Poznaliśmy datę premiery na konsolach Microsoftu

Czasowa ekskluzywność gry z PlayStation 5 dobiega końca, przez co Ghostwire Tokyo w Xbox Game Pass pojawi się już na początku przyszłego miesiąca. Gra będzie dostępna w ramach abonamentu zarówno na konsolach Xbox Series X|S, jak i komputerach osobistych.

Ghostwire Tokyo w Xbox Game Pass od kwietnia

Za niecały miesiąc zakończy się roczne oczekiwanie. Sony zapewniło sobie Ghostwire Tokyo na wyłączność tylko przez pierwszy rok od debiutu, a co za tym idzie już 12 kwietnia japońska gra pojawi się na konsolach Microsoftu oraz w abonamencie Xbox Game Pass.

Dodatkowo twórcy przygotowali zupełnie nową zawartość. Wraz z premierą Ghostwire Tokyo na Xboxach do gry zostanie zupełnie nowy tryb The Spider’s Thread, wrzucający graczy na 130 ręcznie stworzonych poziomów. Oprócz tego zawartość głównej kampanii fabularnej zostanie rozszerzona o nowe lokacje, misje i wrogów. Więcej o planowanych nowościach możecie przeczytać na stronie Bethesdy.

Gdzie kupić najtaniej Xbox Game Pass Ultimate?

Nowi i niektórzy powracający subskrybenci mogą skorzystać z promocji na miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 złote. Jeśli Wasze konto nie kwalifikuje się na skorzystanie z tej oferty, możecie użyć karty podarunkowej z Kinguina, która aktywuje miesiąc usługi w cenie 9,80 zł.

Cena w Kinguinie zawiera prowizję za płatność BLIKiem.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.