Gdzie kupić doładowanie portfela PS Store? Promocje na karty podarunkowe PSN 100 zł i PSN 200 zł

Jeśli jesteś fanem konsol PlayStation, zapewne nie jeden raz sięgałeś po tanie doładowanie portfela PS Store, dzięki którym można sporo zaoszczędzić na zakupie gier oraz abonamentu PS+. Niestety, ze względu na rosnący kurs dolara oraz euro, względem złotówek, coraz ciężej o warte uwagi promocje na karty PSN. Na szczęście, od czego jesteśmy my 😉

Graczu, z treści artykułu dowiesz się gdzie kupić najtaniej doładowanie PSN o nominale 100 PLN, jak i 200 PLN.

Czym są doładowania PSN?

Jedną z metod płatności, dostępną w Sklepie konsol Sony są złotówki zgromadzone w wirtualnym portfelu sklepu. Środki te można „przelać” do PS Store m.in. za pomocą karty podarunkowej PlayStation Store Network, określanej potocznie jako zdrapka / doładowanie PSN. Co istotne, rozwiązanie to nie wymaga przypisania do konta PlayStation Store karty płatniczej 🙂

Za pośrednictwem giftcardów Sklepu PlayStation kupować można m.in. gry PS4 / PS5, DLC, jak i abonamenty (PS Plus Essential, Extra oraz Premium). Jest to dziecinnie proste: kupujecie kartę PSN; aktywujecie ją na stronie internetowej PS Store lub też z poziomu konsoli PlayStation; w portfelu pojawiają się PLNy, których wartość odpowiada wartości doładowania.

Aktualizacja 8

Zaktualizowaliśmy treść artykułu.


Gdzie kupić tanio doładowanie portfela PlayStation Store?

Doładowanie PSN można nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, takich jak: RTV Euro AGD oraz Neonet, jak i, o wiele taniej, w sklepach internetowych.

Mimo że ceny kart podarunkowych PSN 100 PLN i kart 200 PLN do PlayStation Store zmieniają się niezwykle dynamicznie, użyte w publikacji widgety sprawiają, że informacje o promocjach na doładowania PS Store są zawsze aktualne.

Karta podarunkowa PSN o wartości 100 zł

Poniżej znaleźć można aktualne okazje na tanie karty PSN 100 zł, dostępne w dystrybucji cyfrowej:

Karta podarunkowa PlayStation Store o wartości 200 zł

Jeżeli interesuje Cię tanie doładowanie PS Store o nominale 200 zł, skorzystaj z jednej z tych promocji:


Jak realizować karty podarunkowe PSN w PlayStation Store?

Jak już wspomnieliśmy, środki pieniężne przypisać można do konta w Sklepie konsol Sony poprzez doładowanie PSN. Jednym ze sposobów zamienienia giftcarda na saldo PS Store, jest jego aktywacja na stronie WWW. W tym celu należy:

 1. Zalogować się na konto PlayStation Network.
 2. Po udanym zalogowaniu kliknąć, w znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu przeglądarki, awatar konta.
 3. W menu, jakie pojawi się pod awatarem, wybrać Wykorzystaj kod.
 4. W apli Wykorzystaj Kod wprowadzić 12-cyfrowy kod giftcardu PSN.
 5. W celu aktywowania kilku kart podarunkowych PlayStation Network należy kilkukrotnie powtórzyć krok 2., 3. oraz 4.

Jak kupować gry za pomocą kart podarunkowych PlayStation Store?

Załóżmy, że chcecie zakupić grę The Last of Us Part II, która aktualnie w Sklepie konsol Sony kosztuje 169 zł. Aby zaoszczędzić na zakupie, możemy:

 • Zapłacić za grę wyłącznie za pośrednictwem salda portfela PS Store – wówczas należy sięgnąć po kartę PSN o nominale 200 PLN lub 2 x 100 PLN.

  W momencie publikacji art. za giftcard 200 PLN zapłacicie ok. 169 zł, co oznacza, że wydając 169 zł staniecie się posiadaczami TLoUPII a w waszym portfelu PS Store pozostanie 31 PLN, które możecie przeznaczyć na zakup innych gier.
 • Zapłacić za grę za pomocą tanich doładowań PSN oraz karty kredytowej.

  Kupujecie giftcard o wartości 100 PLN i aktywujecie go w Sklepie PlayStation. W koszyku PlayStation Store zaproponuje Wam, aby płatność za The Last of Us Part I rozdzielona została pomiędzy saldo portfela oraz podpiętą do konta kartę kredytową. Ostatecznie za grę zapłacicie 85 zł (cena doładowania PSN) + 69 zł.

Czy za tanie doładowanie PS Store można kupić abonament PlayStation Plus?

Oczywiście 🙂 Saldem portfela PlayStation Store można zakupić zarówno abonament PS+ Essential, Extra oraz Premium, jak i zapłacić za konwersję abonamentu PlayStation Plus Essential do wyższych progów.

Porównanie planów PS+

Graczu, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o kupowaniu PS+ za pomocą doładowań PlayStation, twojej uwadze polecamy dwa poradniki:


Łowcy, korzystacie z giftcardów PS Network? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami. Jeśli nie, prosimy napiszcie czemu 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.