Football Manager 2024 z datą premiery w Xbox Game Pass. W grę zagramy jeszcze w tym roku

Studio Sports Interactive podzieliło się oficjalną zapowiedzią Football Manager 2024 będącego dwudziestą odsłoną cyklu i jednocześnie ostatnią przed zmianą silnika. Deweloperzy w najbliższym czasie będą również prezentować nadchodzące zmiany i nowości względem poprzednich części. Football Manager 2024 zadebiutuje w Xbox Game Pass już 6 listopada 2023 roku.

Football Manager 2024 na premierę w PC i Xbox Game Pass

W FM2024 pojawi się możliwość przeniesienia swojego stanu gry z Football Manager 2023. Długo wyczekiwana funkcjonalność ma być standardem w każdej kolejnej części. W październiku twórcy podzielą się z graczami kolejnymi informacjami o nadchodzącej odsłonie menadżera.

Ostatnie chwile na tani Xbox Game Pass Ultimate!

Łowcy, 14 września 2023 roku Microsoft zrezygnuje z usługi Xbox Live Gold. Oznacza to, że skończy się możliwość konwertowania na abonament Xbox Game Pass Ultimate. W specjalnym wpisie znajdziecie poradniki na tani Game Pass dla nowych i powracających użytkowników.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.