Football Manager 2023 w Xbox Game Pass

Football Manager 2023 w Xbox Game Pass od dnia premiery! Gra zadebiutuje na rynku już w listopadzie

Kolejny dzień, kolejna premiera trafia do usługi XGP. Na nowym zwiastunie symulatora menadżera klubu piłkarskiego pojawiła się informacja, że Football Manager 2023 w Xbox Game Pass dostępny będzie od dnia premiery! Tytuł zadebiutuje na PC, konsolach Xbox Series X|S oraz (po raz pierwszy w historii serii) na PlayStation 5 już 8 listopada 2022 roku.

  • Football Manager 2023 (PC & Xbox & Chmura) – w XGP od 8 listopada

Football Manager 2023 w Xbox Game Pass – poradniki na tani abonament XGP!

Łowcy, informujemy że wciąż aktywna jest promocja na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 411,52 zł. Oferta ta skierowana jest dla nowych oraz wybranych powracający abonentów XGP. Dla osób posiadających aktywną subskrypcję przygotowaliśmy poradnik na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 140,16 zł. Zapraszamy Was również na stronę TaniGamePass.pl, gdzie znajdziecie wszystkie opcje zakupu usługi Microsoftu 😉


Football Manager 2023 od studia Sports Interactive to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów menadżera klubu piłkarskiego. Po raz pierwszy w historii tytuł ukaże się na konsoli PlayStation. Warto zaznaczyć, że tytuł będzie posiadał również oficjalne licencje na najważniejsze klubowe rozgrywki UEFA. Oznacza to, że w produkcji pojawi się Liga Mistrzów, a także Liga Europy oraz Liga Konferencji.

Przejęcie kontroli nad wybranym klubem i doprowadzenie go na sam piłkarski szczyt będzie możliwe również na konsoli Nintendo Switch. W tym jednak przypadku gracze otrzymają okrojone wydanie Football Manager 2023 Touch. Wersja ta jest dedykowana urządzeniom mobilnym i zadebiutuje również na systemach Android oraz iOS.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.